Hotmail-Outlook msn

Tüm Hotmail hesapları Outlook'a dönüşmüştü, live Messenger'da kaldırılmıştı. Çoktandır girmiyordum bu Outlook'a. Şimdi farkettim sol alt köşede mesaging diye bir kısım var, bu kısımda kişiler var. Bu kişiler benim eski msn'imdeki kişiler mi? Bu kişilerden herhangi birine tıklayınca şimdi konuşma penceresi açılıp eskisi gibi chatleşebilinecek mi?

yamulmuyorsam messengeri google hangouts misali maile gömülü hale getirdiler. baya konuşuluyor geçen sene bir defa denemişliğim vardı. fakat kişiler diğer hotmail kullanıcısı arkadaşlarınız. sizin mail hesabınızın kişi listesi direk messengerinize açık diye biliyorum. kendinizi meşgul ya da görünmez kılabilirsiniz diye de biliyordum ayrıca.

  • shubulubapshubaptishaluva  (10.09.14 16:04:15)
Evet eski msndeki kişiler. Evet konuşulabiliyor.

  • osurdum  (10.09.14 16:06:30)
çok kullanışlı değil.. arkadaşın da o an maillerini kontrol edecek de denk geleceksin de konuşacaksın.. lüzumsuz.

  • defnex  (10.09.14 16:07:53)
arkadasin skype'ta da oturum açtıysa oradan yazdıkların arkadaşının skype'ına gider.

  • fallthepieces  (10.09.14 16:53:54)