[]

halı saha için hangi ayakkabı

Genç halı sahacılar selam, halı saha olayına 5 senede 1 katılan biri olaraktan şöyle bir sıkıntım mevcut. Akşam halı saha maçı var, lakin giyecek ayakkabım yok. Şimcik bu iş için yeni ayakkabı almaya değmez, halı sahada ayakkabı kiralama olayı var mıdır, ya da varsa da ne kadar hijyeniktir onu da bilemiyorum.

Elimde 3 tane ayakkabı var, biri adidas sneakerlar - ayakkabı baya eski ve öldüm ölecem modunda gündelik olarak giyiyorum ama o ayakkabı ölürse üzülürüm. Tabanı ince ve düz gri

öbür ayakkabı nike'ın kaykaycı ayakkabısı gibi bişey, tabanı basket ayakkabıları gibi duruyor, yürürken arada sırada gıcırdayanlardan. Ayakkabı ile hiç futbol oynamadım, dağılır mı bilemem.

Bir de tarihi eser kapsamında olan, artık giymediğim, kenarı delinmiş, adidasın samba modeli var

www.zappos.com


kapalı salon spor ayakkabısı bunlar diye biliyorum, halı sahada bir kere giydiğimde baya kayıyordu ama bence elimdeki en iyi seçenek bu gibi.

Tabi ki süper bir performans beklemiyorum herhangi bir ayakkabıdan ama arada koşup da topa vurabileyim istiyorum kafamı gözümü yarmadan.

Hangisini seçsem?

 
Saha ıslak değilse Samba kaymaz sahada.
Babam yıllardır kauçuk tabanlı ayakkabı giyer halı sahada, sıkıntı olmaz yani.

  • cakabo  (10.09.14 10:44:16) 
Samba kayar dediğiniz gibi kapalı salon ayakkabısı bunlar. total 90'ın vardı bende halısahada sakatlık çıkarır.


  • andy kaufman  (10.09.14 10:53:45) 
samba modeli original model olduğundan halı sahada giyilmez, günlük kullanım modelidir.


  • fallthepieces  (10.09.14 10:57:36) 
carrefourda indirim var 20-30 tl ye adam gibi halısaha ayakkabısı al


  • konskenkova  (10.09.14 11:00:34) 
samba zamanında buzlu zeminde futbol oynanması için tasarlanmış bir adidas modelidir. 70'li yıllardan beri vardır ama şu an günlük kullanım için kullanılmaktadır. salon futbolu için belki kullanılabilir ama halı sahada kayar. en iyi çözüm bir outlete gidip 60-70 tl verilip halı saha ayakkabısı almaktır. kesin bilgi yayalım.


  • kafadanbacakli  (10.09.14 11:25:31) 
o ayakkabıyla ne kadar rahat vurabileceksin ki kaymasa bile . eğer sürekli oynamayı planlıyorsan 80 liraya halısaha bulursun . kiralık ayakkabı hijyen değildir tabii ki de maç bitince çorabı değiştir biraz korunmuş olursun ben öyle yapardım kiralayınca mecburen


  • goldberg  (10.09.14 12:16:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.