yazıcı sorunsalı?

çok fonksiyonlu, hp, lazer yazıcı bakıyorum. çok fonksiyonlu olmasından kaynaklı olarak biraz tuzlu olacak ama çok fazla bi bütçe ayıramam. yani linklerdeki gibi aşağı yukarı.

seçimimde yardımcı olursanız sevinirim.
veya daha uygun bişe de önerebilirsiniz istediğim özelliklere sahip olmak şartıyla.

benim baktıklarım;

www.teknosa.com

bir de demo toner nasıl oluyor, onu da biri hayrına açıklarsa memnun olurum.

teşekkürler şimdiden
tikler sonradan

demo toner %30 dolu toner oluyor.

  • mayeskuel  (09.09.14 21:12:26)
ikinci model lazer değil yalnız.

  • silent storm  (09.09.14 21:33:29)
ilk linkteki var bende. gecen yil almistim. renkli cikti ozelligi yok , yalnizca siyah-beyaz. fax yok. ben tarayici ve yazici performansindan memnunum. evde cikti almak icin kullanacaksan yeter de artar bile.

ben gecen sene hepsiburadadan almistim. 330 liraydi fiyati. teknosa ve bimeks fiyatindan daha ucuzdu. bir de oraya bak istersen.

tonerleri de 200 civari olmasi lazim ama kartusa verecegim parayi tonere veririm.
  • montauq  (09.09.14 21:40:30)
@ silent, hakikaten ya. gözden kaçmış. filtrenin azizliği.

  • evc  (09.09.14 21:43:53)
laptopun varsa kablosuz özellikli de alabilirsin.. evimde kablosuz var çok rahatım...

  • inanmazsan inanma  (09.09.14 21:47:10)