aynı bankadan 2'si devam ederken 3'üncü krediyi çekebilir miyim?

daha öncekilerin ödemesi hiç aksamadı, yenisini de ödemekte zorlanacağımı düşünmüyorum. acil bir sağlık ihtiyacı doğdu sadece, sizce alabilir miyim 3 kredi? ya da sağlık kredisi şeklinde ayrıca bir kredi filan var mı?

''onu bankana sorsana delikanlı.''

bankadan bankaya hizmet politikaları farklılık gösterir. hatta çoğu zaman banka müdürünün insiyatifindedir. bankana danışman en sağlıklısı.
  • air  (09.09.14 18:43:02)
Bankalarin kredi tahsis koşuluna gore değişir. Sen odeyebilecegine eminsindir ama genel kredi risk toplamin yüksektir tahsis edilemez. Genelde ödenebilir taksit tutarina bakıyorlar. Eger gelir gider hesaplamasinda sorun yasamazsan 3.krediyi alma ihtimalin yüksek tabi. Haa şu da olabilir. Ödenebilir taksit tutarin normal cikar ama kkb puanin düşüktür o zaman alman zor olur.

En guzeli Subeyle bi görüş sen. Bi baksınlar ne kadar tahsis edebilirler riskin ne. Burdan farazi konuşmak sağlıklı degil ;)
  • aperion  (09.09.14 18:44:52)
aylık belgeleyebildiğin gelire göre aylık ödeyebileceğin maximum kredi miktarı bankaların operasyon merkezlerinde değerlendirilip kredi veriliyor.

  • isminivermekistemeyensuser  (09.09.14 19:18:43)
Belki daha sonra başkalarının işine yarar diye yazıyorum bu bilgiyi.
Az önce şubemle görüştüm, veriyorlar istediğim krediyi. Gidip kullanacağım birazdan.

not: bankam Vakıf
kredi notum: 1400 civarında.
  • moonwell  (10.09.14 10:56:07)