Çocukluğumdan beri bulmayı çok istediğim 90'ların yabancı kadın şarkısı

Arkadaşlar selamlar, çocukluğumdan beri bulmayı çok istediğim fazla arayamadığım bir 90lar şarkısını buldurmanızı ümit ediyorum.

- KADIN SÖYLÜYOR!
- 1998 yılında keşfetmiştim
- Şarkının girişinda kadın rahatça konuşuyor konuşuyor rahatça konuşuyor slow bir müzik eşliğinde.
- Kadın 1 dakikaya yakın rahatça konuştuktan sonra çok güzel tempolu İNCEDEN KALIN NOTALARA DOĞRU tempolu harika bir müzik giriyor.
- Bu inceden kalın notalara doğru giden harikulade tempolu müzik şarkıda 3-4 yerde daha çalıyor.
- Madonna veya Whitney Houston olabilir.

Bir hatırlamaya çalışın ne olur. Çocukken çok dinlerdim o zamanda adını bilmezdim

kadın konuşuyor, 90'lar deyince tam sibel alaş'ı yapıştıracaktım ki...ingilizceymiş

o halde lisa stansfield - all around the world geldi aklıma?
www.youtube.com
  • lily briscoe  (09.09.14 17:59:41)
acaba?

www.youtube.com

edit: ama 1 dakika konuşmuyor :D
edit2: ama sanki eskiden o giriş daha uzundu..
edit3: şarkıy 87'de çıkardı madonna ama 98'de tanımış olman abes olmazdı.
  • air  (09.09.14 18:00:17 ~ 18:04:14)
Mariah Carey - my all olabilir mi?

  • dasblankewesen  (09.09.14 18:15:02)
maalesef hiçbiri değil arkadaşlar

  • mücrim  (09.09.14 19:07:13)
arkadaşlar buldummmmmmmmmm çok sevinçliyim. tamda litvanyaya yenilmenin üzüntüsünün üstüne ilaç gibi geldiiiii :D

www.youtube.com
  • mücrim  (09.09.14 19:51:57)
asıl versiyonunu dinle bari? bu club mix neymiş
www.youtube.com

  • lily briscoe  (10.09.14 00:29:29)
benim çocukken dinlediğim club mix olanıydı istediğim oydu, bu sade olanı deil

  • mücrim  (10.09.14 19:13:57)