sokakta gorulen bebekli anne baba artisi?

su son 2,3 yilla mukayese edince sokakta cok fazla anne-baba kucaginda bebek goruyorum. tayyip'in 3 cocuk ogudune kulak asanlar cogaldi sanki. sizce de artis var mi?

Daha geçen gün sevgiliye bunu dedim, her yer bebek, herkeste çocuk.
Yaz mevsimi oluşuna veriyorum, hava güzel diye çıkartıyor anne babalar çocukları, ondan gözümüze artış var gibi geliyor.

  • kaymaktutmayansicaksut  (08.09.14 22:49:38)
artık 25-30 yaşındaki anneler-babalar yaşam tarzlarından ödün vermeden hem bebek yapıyor hem geziyor. bence sebep o. kadın çalışıyor, birlikte geçirebilecekleri zaman kısıtlı bebği de alıp beraber geiyorlar.
eskiden benim büyüdüğüm küçük yerlerde bebeğiyle gezen anneye kırsın dizini otursun evinde deniyordu. o bitti artık.
tabi istatistiklere bakmak lazım ama sanmıyorum doğum oranlarının arttığını.
  • niye ama  (08.09.14 22:52:03 ~ 22:52:36)
çocuklar tüm dünyayı ele geçirdi diyorum kimse beni ciddiye almıyor. istila altındayız resmen

  • sheridans  (08.09.14 22:59:16)
:D oğlum neler düşünüp nerelere bağlıyorsun ya güldüm vallahi

  • Thunderbirds  (09.09.14 00:11:55)
Aga artış var. Toplu taşıma veled kaynıyor. Ağlayıp zırlayıp duruyor piç kuruları. Arsız hepsi bir de, felaket şımarık 1 nesil geliyor. Bazen yatırıp tekme tokat döverken hayal ettiğim veletler oluyor. Igrençler.

  • materyalist imam  (09.09.14 00:31:24)
Hamileyken hamile kadınlar dikkatimi çekerdi ne kadar çoklar diye , çocuğum olduktan sonra da çocuklu aileler dikkatimi çekmeye basladı. Algıda seçicilik bence sizin de bebek yasınız gelmiş hormonlar tavan yapmış sanıyorum

  • lilidance  (09.09.14 01:53:35)