BiTaksi hakkında

Arkadaşlar hiç kullanmadım şimdi kampanyalarımda ilk indirenlerdensin ankaraya geldik sana 20 tl indirimi ve arkadaşını getirden 10 tl gözüküyor fakat dediğim gibi hiç kullanmadım yarında tahminen 20-25 tl tutacak bie mesafeye bitaksi ile gitmek istiyorum
Sorumsa şu ödeme nasıl oluyor taksiciye benim kodum varmı diyeceğim? Onda pos cihazımı var? Yoksa uygulamada tanıttığım karttanmı düşücem? Adam nerden bilecek telden ödediğimi? Kafam çok karıştı bilen kullanan varsa bi bilgilendiriversin
Teşekkürler

Aplikasyondan giriş yaptğın zaman senden ödemeler için gerekli kredi kartı bilgilerini istiyor zaten e-wallet olayı. İlgili bilgileri kaydettikten sonra aplikasyon kullanıma hazır oluyor. Açıyosun taksi çağırıyosun sana en yakın olan taksi, aplikasyon üzerinden sana yönlendiriliyor. Taksici seni alınca kendi telefonu üzerinden müşteriyi aldım seçeneğini tıkliyor ve meşgul durumuna düşüyor. Gideceğin yere varınca taksici aplikasyon üzerinden ödeme al diyor, tutarı giriyor falan. senin telefona bi şifre geliyor o şifreyi aplikasyonuna giriyor ve ödemeyi almış oluyor v-pos olayı o da. Çünkü sendeki ile ondaki aplikasyonlar farklı. Ödemeyi alınca taksici tekrar uygun statüye geçiyor.

  • vavawest  (08.09.14 21:45:29)