beşiktaşta köpeğini biçare bırakan o.çocuğu

arkadaşlar şu anda ne yapacağımı bilemiyorum nolur yardım edin. ben beşiktaş şair nedim caddesinde ikamet ediyorum ve şu an polisi mi arasam gidip apartmanı başlarına mı yıksam çıldırmış durumdayım. yan apartmanda bahçede beslenen bi köpek var husky hem de nasıl tatlı bi şey. zavallı günlerdir uluyo bi derdi var belli. ne komşuların umrunda ne de zaten sahibi nerede kim bilir. yemeği bitmiş gibi görüyorum suyu bile olmayabilir.zavallı apartmanın etrafı kapalı bahçesinde hapis. gerçekten sinirden evde oradan oraya koşturuyorum ne yapmam lazım? polisi arasam onların da umrunda olacağını sanmıyorum ama aklıma hiçbir şey gelmiyo başka. apartman terk edilmiş gibi. şimdi kapılarını çalmaya gidiyorum ancak kapı duvar çok belli. siz de bu arada bi akıl verirseniz çok sevinirim zavallı ölüyor

yaninda su ve azicik ekmek falan apartmana gitsen kapiyi actirsan, belki dedigin gibi acikmistir. sonrasinda apartmanda sorabilirsin kimmis sahibi. neden ilgilenmiyorlar gunlerdir uluyor falan de. baktin muhatap kimse yok o zaman belediyenize alo de. yonlendirirler

  • exlibris  (07.09.14 17:05:15)
kopegın yanına gıderken arkadasın da dedıgı gıbı yıyecek bır seyler ve su goturun. sağa sola sorun kımse var mı dıye. kımseyı bulamazsanız ıkıncı bır duruma kadar kendısını beslemenızı tavsıye ederım, ıyı kotu ımkanınız varsa. sut ıcıne ekmek dogramak bıle ılk asamada faydalı olur.

  • nickyy  (07.09.14 17:36:49)
beyaz masayı arayın. oradan veterinerlik hizmetlerine aktarıyorlar. çabucacık gelirler. su ve yemek vermeye çalışın bu sürede.

bu nasıl ülke ya.
  • brad pitt  (07.09.14 17:55:59)
Peşine düşün tabii ki. Oraya yakın olsaydım yanınıza gelirdim. Şimdilik yemek ve suyla gidin ve yetkilileri arayın. Olmazsa toplayın eşi dostu alın köpeği.

  • mornie  (07.09.14 18:03:24)
Su verme imkaniniz yoksa ekmegi islatin. Duvarin uzerinden kopege firlatin. O halleder.

  • ibomiu  (07.09.14 18:15:02)