[]

Terletmeyen sırt çantası

İş vs. için her gün sırtımdba Caselogic'in laptop kısmı olan sırt çantalarından taşıyorum, çift omuz taşıyınca sırtım baya terliyor, tek omuz olunca da hem rahatsız ediyor hem de omzumu ağrıtıyor.

sorum şu ki, çift omuz taşındığı halde sırtı terletmeyen sırt çantaları var mı? Şu thule'un falan sırt tarafı süzgeç gibi olan çantaları var ama onlar terlemeyi engelliyor mu? ya da başka bir marka da olur, thuleler gereksiz pahalı.

ya da sırt çantası dediğin illa ki sırtı terletir mi?

messenger bag ler bir seçenek değil maalesef :/

 
yok hocam ya o sırt terliyor her şekilde. ben, çok gevşek bırakıyorum askıları, kıçıma kadar iniyor çanta öyle yapınca az terliyorsun.


  • fucking machine in my head  (07.09.14 15:46:32) 
  • freebird5406_2  (07.09.14 15:57:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.