şu saat alınır mı. rolex

öncelikle orijinal mi onu anlamadım. 60 senelik saat. neticete rolex. fiyat. tasarım cart curt. yorumları alayim.

www.chrono24.com.tr

veya bu

www.chrono24.com.tr

@prhn

www.chrono24.com.tr

bu cok güzelmiş.
  • all girls dream  (07.09.14 04:44:37)
submariner dışı rolexlere niyeyse bir antipatim var ama ikinicisi güzel, chrono24 güvenilir diye biliyorum arada bakarım ancak alışverişim olmadı da işte biri hindistan biri hong kong, insan kıllanmıyor değil.

  • kyha  (07.09.14 04:58:20)
bu sitede nasıl bir alışveriş sistemi mevcut?bilgisi olan var mıdır?

  • adidas giyen nike iscisi  (07.09.14 10:22:42)
kahverengisi muh-te-şem

  • reverse engineer  (07.09.14 10:37:40)
rolex'in sahte olup olmadığını anlamanın bazı yolları var. youtube'ta videoları var. hatırladığım kadarıyla, rolex'in kadranın üstünde yer alan taç şeklindeki logosu sahtelerinde dümdüz, orijinalde ise taç üst noktaları altla aynı seviyede değil, biraz çıkıntılı-bombeli. ilk saatte görebildiğim o. eski saatlerin de arka kapakları kabartmasız, yazısız ve damgasız olabiliyor, kapak iç kısmında rolex damgası var. chrono24'te sahte saat olması imkansız gibi geliyor, çünkü saatleri uzmanları inceliyor. tasarım biraz basit gibi geldi, özellikle rolex için. mekanizmasına lafım yok. yalnız kadran gözden geçirilmiş. o fiyata rolex zor bulunur alınır mı alınır. gerçi o fiyata çok sağlam swiss made sıfır saat alınır ama zevk meselesi.

  • Huan8  (07.09.14 11:11:38)