[]

avm otopark ücreti şikayeti

Bi ara bütün avmleri basıp ceza yapıştırmışlardı, 0-3 saat ücretsiz olmak zorunda avm otoparklarında diye.

Geçen metrocitye gittik, 1 saatten az fazla kalmışız, eleman önce : alışveriş var mı diye sordu (biz de migrostan çikolata almıştık ama fişleri atmışız şansa) yok diyince, 5 TL dedi , olm 1 saate kadar ücretsiz yazıyor diyince, 1 saati geçmiş bakın diyip ekranı gösterdi. Kafam kadar 5 tl yazıyordu ekranda.

Bu durumda bu lanet avm yi nereye şikayet etmek gerekiyor? Beyaz masa mı?

Bi de bu şikayeti netten nasıl yapabiliriz acep?

 
www.ntvmsnbc.com

beyaz masa diyor haberde.
  • trajikomix  (07.09.14 03:31:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.