gece ortaya cikan esrarengiz sinek isiriklari

Gece yatarken beni sinek isiyor, uykumdan uyandiriyor. O gece kasiniyor, bu gayet normal bir durum. Gunduz oluyor, kaşıntı vs yok ama ne zaman aksam olsa tum isiriklar yeniden kasinmaya basliyor. Sanki vucudumda ebru calismasi yapmislar gibi her tarafim sekilli büyük kabariklar icinde kaliyor. Bir de fena aciyor bazi yerler. Bunun sebebi ne ola ki? Neden gunduz degil de aksam kasiniyor?

Yeniden isiyordur demeyin zira gece isirilan yerler olduğuna eminim.

Bir de sineklerden korunmak icin onereceginiz herhangi bir sey var mı ki?

Teşekkür ederim simdiden herkese.

Soruna bir cevabım yok ama sivrisinek ısırığı için kaşıntıyı gidermek için Stilex Jel birebirdir. Gece bende sivrisinek ısırığına uyanıyorum Stilex Jel sürüp uykuma devam ediyorum.

  • xenocidee  (07.09.14 01:36:32)
Privillege, ondan kullaniyoruz ama bir ise yaramiyor. Detan da aldik, o da fos çıktı.

  • fraise  (07.09.14 01:39:37)
e normal ki bu. sinek ısırıkları genelde zaten ilk ısırdığında kaşınıyor, geçiyor, bi süre sonra tekrar kaşınmaya başlıyor. bende de hep öyle oluyor.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (07.09.14 01:43:13)
sinek olduklarına emin misin?

  • thracian  (07.09.14 01:44:52)
Evet, eminim. Baska ne olabilir ki?

  • fraise  (07.09.14 01:49:57)
Böcük olabilir.

  • strangerinhere  (07.09.14 01:52:57)
  • thracian  (07.09.14 01:59:12)
Aynı durum bende de oluyor bazen. Kapalı bir odada olsam bile sinek ısırıkları çıkıyor ve kaşınmaya başlıyorlar. Sebebi alerjiktir ama madde insandan insana değişir. "Alerjik akşam kaşıntıları" diye araştırabilirsin. Kaşıntılar için ise uhu ya da kolonya sürmeyi dene. Uhu ilk başta bana da garip gelmişti ama 5-10dk içinde kaşıntı geçiyor ve hiç geri gelmiyor. Tabi cild için zararlarını bilemem.

  • 4s kuralina uygun yasayan adam  (07.09.14 01:59:38)
tahta kurusu, pire gibi minik arkadaşlara bakarak ol derim ben.

  • mayaa  (07.09.14 02:07:29)
Ben feslegen ve biberiyeye surunuyorum asla sinek gelmiyor

  • hkku  (07.09.14 02:11:46)
tahta kurusu

  • fallthepieces  (07.09.14 02:24:36)
Yok canim baska hasereler degil, sineği görüyorum zaten etrafimda viz viz ucarken. Alerjik bir bunyem oldugu dogru ama. Belki de bu yuzden oyle oluyordur.

  • fraise  (07.09.14 02:41:13)