avize işinden anlayan?

ben hiç anlamıyorum. biraz baktım ledli ve kumandalı avizeler var filan ama hangisi iyidir hoştur pek çıkaramadım. önerileriniz var mıdır?

Güzel görünen iyidir hoştur.

  • godless frog  (06.09.14 19:30:58)
Müdür, eve yeni avize aldık, ledli. Normal avizelere nazaran çok hoş oldu. Böyle ne bileyim, ışığı çok güzel.

Bi' de şu ışığı direk aşağı değil de, tavana falan vuran spot gibi olanlar var ya, onlar da çok iyi. Göz yormuyorlar. Yumuşak ışık veriyorlar. Benim gibi arada gözün ampüle gidip bir süre kör kalıyorsan, o spotlar şahane işte. :D
  • Dunedan  (06.09.14 19:31:26 ~ 19:32:03)
www.mudo.com.tr
bu pulley sistemi olanlari seviyorum ben, yukseklik ayalarnabiliyor, bir de ayarlanabilir iisik eklenince hayat super oluyor.

  • mavicorap  (06.09.14 19:38:52)
Evde salonda kullandığım avizedeki ampuller yamulmuyorsam g5'ti. Ben onlara led ampül aldım ve inanılmaz rahat. Hem çok yakmıyor hem de çok güzel ışık veriyor. Kumandalıları kimisi öneriyor kimisi önermiyor. Çok bozulabildiğini söylüyorlar. Gerçi kumandalı kullanan arkadaşım var daha bozulduğunu da duymadım. Hangisi daha çok hoşunuza giderse onu kullanın bence.

  • Dr_Stat  (06.09.14 19:46:59)