[]

takım elbise altına ayakkabı markası ?

koyu gri (siyaha yakın), hafif kırçıllı takım elbisenin altına ayakkabı alacağım. 40 yılın başında takım giyen biri için hangi marka tercih edilmeli? ayrıca model olarak parlaklardan mı yoksa mat renklilerden mi almalı? hiç anlamıyorum şu takım olaylarından.
 
şöyle bişey alabilirsin.

www.hotic.com.tr
  • gencligimi kimse bilmez  (06.09.14 14:02:31) 
Mat al. Bi ayakkabı markasından al ayrıca.


  • phoenixboy  (06.09.14 14:17:03) 
www.hotic.com.tr

bunun gibi bağcıklı modeller daha iyi duruyor bence erkekte.
  • fengari  (06.09.14 14:36:12) 
derimod mağazasına gir ne ararsan var. mat al bir de


  • konskenkova  (06.09.14 14:51:03 ~ 14:51:29) 
Spor takımsa eğer griye kahverengi, bağcıklı, mat bir ayakkabı ile aynı renk kemer iyi gider diyoırum.
Daha resmiyse siyah da olur ama parlakları kötü buluyorum.

  • oranjlaturanj  (06.09.14 14:54:32) 
yazın spor ayakkabı, kışın da hava durumuna göre spor ayakkabı ya da bot giyen biri olarak yakın arkadaşlarımın arka arkaya gelen düğünleri için greyder marka bir ayakkabı almıştım önceki hafta. hem fiyatı uygun, hem rahat, hem kaliteli, hem de takım elbise dışında da giyilebilir. tavsiye ederim. renk konusunda bir fikrim yok maalesef.

www.greyder.com!#-!1561!##!1563
  • tembel tnt  (06.09.14 14:58:29) 
inci ye ve hotic e goz atabilirsiniz.
asla bagciksiz almayin. yani, bence.

  • gogu delen adam  (06.09.14 15:29:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.