[]

son bir sene içinde ev alanlar

evinizi nasıl satın aldınız?

sahibinden.com, hurriyetemlak tarzı web sitelerinden görerek,
emlakçı dolaşarak,
eş dostun sattığı ev,
sokak sokak dolaşıp camlara bakarak
kendi yaptırdığınız

hangi yöntemle ev aldınız? tavsiye edeceğiniz bir yöntem var mıdır? şöyle şöyle yap, bunları sakın yapma falan diye.

teşekkürler.

 
sahibinden.com'dan bulduk. gittik, gördük, aldık. araya emlakçı sokmadık. zincir emlakçılar acayip kazık fiyatlar söylüyorlar. adamı arıyorsun 280bin, emlakçıyı arıyorsun 310bin diyor.


  • Lim5  (05.09.14 22:12:22) 
Hem sokak sokak dolaştık hem emlakçıları gezdik hem sahibinden den baktık ama en son emlakçı buldu evi.


  • ayhsegul  (05.09.14 23:17:30) 
Sahibinden de bulduğumuz evi sokak sokak dolaşarak bulduk ve emlakçı parasından kurtulduk


  • lilidance  (06.09.14 03:01:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.