Bilgisayarıma Format Attım, Kasıyor

Laptop'ımı Toshiba'nın yetkili servisine götürdüm ve iç-dış bakımını yaptırıp, format attırdım. Fakat eskisinden daha fazla kasıyor alet. Hiçbir şey de yüklemedim daha içi bomboş.

Neden böyle acaba bir fikriniz var mı? Nasıl düzeltebilirim?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Siz farkında olmadan Güvenlik Güncelleştirmelerini yüklüyor olabilir mi?

Ayrıca bazı yerler güncel sürücüleri yüklemeden teslim ediyorlar, öyle bir durum olmuş olabilir.
  • teknikekip  (05.09.14 21:10:49)
ctrl+shift+esc yapin ordan islemler sekmesine girin cpu ve bellek degerlerine gore listeletin orda gereksiz cpu ve ram yiyen bir islem varsa gozukur ozelliklede cpu onemli.

  • slayer  (05.09.14 21:36:05 ~ 21:36:51)
@slayer +1
bunun yanında teknik servis saçma sapan bir sürücü kombinasyonu yüklemiş olabilir. servisler uğraşmamak için daha önceden hazırladıkları fix sürücü paketini her laptop a çakıyorlar. Uyuşmazlıklar çakışmalar, güncel olmamasından kaynaklanan buglar vs. can sıkabiliyor. Laptop sürücülerinin tamamını marka-model-alt model bilgilerine dikkat ederek güncelleyin.

  • maxhoper  (05.09.14 21:40:49)