eskişehirliler bi bakabilir mi?

Pazar günü Ankara'dan günübirlik Eskişehire gelicez daha önce de geldim bi kaç kere ama tam hatırlamıyorum nereye nerden gidildiğini. Sazovaya, Odunpazarına gidelim diyoruz. Adalarda takılıp bi de donas yersek tamamdır diye düşünüyoruz. Bunların sırası nasıl olmalı nerden nereye bineceğiz?
Hızlı trenle gelicez ona göre en uygun sıralamayı yapar mısınız?

gara sırtınızı verip sola doğru yol bitene kadar yürüyün, kendinizi doktorlar'da bulacaksınız. yol bitince 200 metre falan sağa yürüdükten sonra donas yersiniz. ordan adalar'da bi tur atıp yürüyerek veya tramvayla odunpazarına geçersiniz. odunpazarı evlerini gördükten sonra dolmuşa binip sazova'yı gördükten sonra yine dolmuşla çarşıya gelirsiniz.

yeterli mi yoksa daha fazla detaya gireyim mi?
  • tolga asp  (05.09.14 16:21:28)