[]

iş başvurusu hk.

Öncelikle, iş başvurusu ya da arama ilanı değil, o yüzden silinme durumu olmaz umarım.

Mevcut işimden memnunum aslında, değişiklik olsun diye bir kaç Türk şirkete başvurayım diyorum, görüşmeye çağırırlar mı vs bilmiyorum ama değişiklik olur. Şu anki maaşımdan daha fazlasını istemeyi de düşünüyorum falan.

Lakin başka bir şirketten iş teklifi aldığımda çok cazip birşey olursa (özellikle maddi anlamda), şu anki işimden soğurmuyum da bilemiyorum.

Bu yüzden başka işlere eğlencesine başvursam mı başvurmasam mı bilemedim vallahi :/

 
denemeden bilemezsin. ben soğuduğum için tekliflerini bile dinlemeden telefonu kapatıyorum. görüşmelere gitmiyorum.


  • zam sampiyonu domates  (05.09.14 15:21:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.