takmasam olmaz mı?

3 aydır tanıdığım ve birlikte iş yapacağımız bir arkadaşım var. samimi sayılırız. kısa sürede kaynaştık. (beraber sauna, türk hamamı, masaj vs. gitmişliğimiz var.)

yarın düğünü. bu ay baya bir açıldığım için durduk yerde çeyrek takmak mantıksız geldi. çocuğa söyledim.

-"takma birader. bir şey olmaz" dedi. içim pek rahat değil. birde yemekli falan düğün olacak. ne yapsak? öbür ay ev ziyareti yapıp bunu telafi etsem bir şey olur mu?

ev ziyareti ve ev hediyesi yapabilirsin. ya da bir 100 tl fln takılabilir. gram altın var 80 lira civarı o olabilir çok zorlamayacaksa.

  • kaputt  (05.09.14 14:20:19)
bende öbür ay hallederim diyorum ama takı töreni olduğunda öyle oturuyor olmak pek mantıklı gelmedi. ne bileyim.

  • zam sampiyonu domates  (05.09.14 14:32:46)
için rahat değilse tak derim. bazı şeyleri gerektiği anda yapmayınca sonra kafana çok takılıyor sanki güzelim işi berbat etmiş gibi. ha bu kadar ciddi bi olay değil takı töreni de hemencik geçiyor ama bir 150 lira belini bükmüyorsa düğünde taksan daha güzel olur.

  • denne  (05.09.14 14:35:28)
onun yerine kendini koysana bi.
o arkadaşın senin düğününe gelip de bişey takmasa ne hissedersin.
bence bi çeyrek al git, 150 lira zaten.
  • etna  (05.09.14 16:14:18)