yazıcı önerisi

maksimum 200 tl olması önemli. siyah beyaz olabilir. renkli olması şart değil. hızlı basması tarayıcı falan da önemli değil. düzgün bir marka olsun. yarı yolda su koyuvermesin yeter :)

lazer yazıcılara baktım da hoşuma gitti. ama fiyat olarak 200 ü geçer herhalde. ucuz yollu güzel bir lazer yazıcı var mı ?

ben araştırıyorum zaten bir yandan. önerileri alayım dedim.

  • yigitkaraca  (04.09.14 22:02:59)
Samsung'un lazer yazıcıları gayet başarılıdır:
www.hepsiburada.com

  • mario64  (04.09.14 22:26:19)
bitmeyen mürekkep diye bi olay var. yazıcının yanında 4 tane depo oluyor, oradan borularla kartuşlara mürekkep gidiyor bittikçe. ben canon e514 kullanıyorum dediğim sistem entegreli. sistemle beraber 180 tlye aldım. eğer yazıcıyı alıp sistemi kendin entegre etmek istersen satan yerden 50 liraya her şey dahil alıp takabilirsin fakat hepsi dahil alınca çok zarar etmiyorsunuz.

  • zebragibi  (04.09.14 23:49:04)
  • inheritance  (05.09.14 09:49:21)