bu amerikada 2.el iphone'lar ne kadardır?

bi tanıdıktan iphone alıcam, 2G ya da 3G daha karar vermedim. ama ne kadar dediğimde sen kaç verirsin muhabbeti çekiyo, ben de ordaki fiyatlari bilmiyorum pek, aşağı yukarı ne kadara gidiyor orda, türkiyedekiyle aynı mı? çok teknoloji meraklısı değilim, iphone u begeniyorum sadece, 2G yi baya ucuza kapasam da iyi olur aslinda.

sandiego.craigslist.org

biraz daha ayrıntılı ve hangi şehirde olduğuna göre arama yaparsan daha sağlıklı sonuçlar alabilirsin.
  • edip  (09.07.09 22:55:59)
selamlar,
640 dolara hic kullanılmamıs 3g telefon getirttim yeni.
ikinci el konusunda soyle bir sorun olabilir diye dusunuyorum, amerikadan iphone aldıgın zaman 2 yıllık sozlesme yapıyorsun, ve tabi sozlesmesiyle birlikte telefon baya bi pahalıya geliyor, ikinci el olarakta sozlesmenin kalan bedeli ustune konacagından pahalıya gelebilir.

turkiyeden ikinci el 2g almak mumkun, dogubanka falan gitmenizi tavsiye ederim. yada bir arkadas bulup ondan almanızı. sıfır almıyorsanız amerikadan gelmesi cok bi kar elde ettirmez, zira bir de imei kaydı olayları var, gelen telefonun kayıt ettirilmesi vs. 10tl ama islemleri yaptırmak icin en son bir ay once tr ye giris yapmıs pasaport bulmak gerek vs. vs.

umarım bilgiler isinize yaramıstır.
  • selflearner  (09.07.09 22:57:23)
2g mi? Sakin. 3g yada 3g s den asagisini dusunmeyin. Ayrica trden almak daha mantikli bir suru 3g ilani mevcut ortamlarda.

  • ozdek  (10.07.09 00:20:58)