[]

chp kurultayi mi var?

ne zaman?

kim kazanir?

sizce kim kalsin, kim gitsin?

kemal gitmeli bence. kim gelsin derseniz de adini koyamadim. sizi dinliyorum

 
kemal bunu da kazanırsa, ulusalcılar partiden iyice temizlenir daha iyi olur.


  • baldur2  (04.09.14 21:12:16) 
inşallah kk kazanıcak ve ulusalcılar, mhp ile beraber tarihin karanlık sularına gömülecekler bir sonraki seçimde.


  • tchuck  (04.09.14 21:14:30) 
kemal bey kesin kazanır,kazanmalı.Ulusalcılar partiden uzaklaşılmalı..Bence kemal bey şuan için bu parti için şans.Mehmet Bekaroğlunuda getiriyormuş partiye,böyle adamlar lazım bu partiye. Hdp'yi destekliyorum ancak sol eksende güçlü bir chp'yi destekleyebilirim.


  • pıyak  (04.09.14 21:17:34) 
her iki türlü de iyidir parti için. en azından partinin ne olduğu bu kurultay sonrası netleşir gibi geliyor bana.

kılıçdaroğlu alırsa sosyal demokrasi adına çok daha radikal bir söylem geliştirmeli artık. bu yönde tabanından yoğun baskı da var nitekim. iyi oldu bu kurultay iyi.
  • soso  (04.09.14 21:27:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.