[]

10 aydır kariyer.net'te olan ilan

Bu yavşaklara işi ilk gördüğümde gece başvurdum, sabah aradılar, ertesi gün görüşmeye girdik, bir hafta sonra maille kabul edilmediniz, cv'niz database'imize kaydedildi, ihtiyaç olunca dönebiliriz bilmemne. Adamların ilanı hala kariyer.net'te. Bu ipnelerin amacı ne 10 aydır? Cv koleksiyonu yapmak mı?
 
Muhtemelen. CV toplamak için yapıyorlar böyle numaralar, özellikle aracı firmaysa.


  • cakabo  (04.09.14 16:43:44) 
Sürekli ihtiyaç duyulan bir pozisyonsa cv/eleman toplayıp dedikleri gibi ihtiyaca göre geri dönüyorlar işte. Kariyer sitelerinde çoğu firma böyle yapıyor.


  • osurdum  (04.09.14 16:46:50) 
PR çalışması olabilir. "bakın biz çok büyük firmayız sürekli alım yapıyoruz" gibisinden.

Ya da isim duyurma çabası.
  • MustafaCan  (04.09.14 16:46:54) 
flood yapan firmalar. (bkz: reklam)
sınırsız ilan hakları oldukları için kariyer.net de dokanmıyor.

  • widee  (04.09.14 17:27:18 ~ 17:28:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.