hızlı okuma programı var mı kullandığınız?

şimdi ben e-kitaplarımı okumak istiyorum bu programla.
bu programlar yazıyı hızlı hızlı video gibi gösteriyor size ve siz de video izler gibi kitap okuyorsunuz.
var mı böyle ücretsiz bir şey?

spritz var hatta ayarlayabiliyordun sanırım ekrana gelme hızını kullanmadım sadece zamanında görmüştüm ücretli mi bilmiyorum ama android kullanıyorsan zaten her türlü ücretsiz edinebilirsin

  • joy stick  (04.09.14 16:25:57)
ben vitamin in bir yıllık bi hizligo diye kursu var onu aldım fena değil gibi 40 lira mı ne

  • greatviolinist  (04.09.14 17:30:01)
@joystick: o program sadece galaxy s5 ve gear ile uyumluymuş. android markette henüz yokmuş şimdilik.

@greatviolinist: o tür program değil de anroid tabanlı programdan bahsediyorum :)
  • m e b  (04.09.14 21:34:28 ~ 21:35:12)
google'a onun ismini ve android yaz ona benzer uygulamalar çıkıyor. speed reader mesela

  • joy stick  (04.09.14 23:11:38)
@joy stick: evet o da epubları okumumuyor. illa satın almak gerekiyor. o da 7 TL.
başka bir alternatif buldum ama o da "kitapalr bölüm bölüm olmak zorundadır." diyor bazı kitapları okumuyor.

  • m e b  (04.09.14 23:15:36)