Hangi maç(lar) patlar sizce bu planda ?

Dün

Rusya - Azerbaycan
Ukrayna - Moldova
İngiltere - Norveç

Bugün

Bosna - Lihtenştayn 1
İsveç - Estonya 1
Hırvatistan - Kıbrıs 1
Slovakya - Malta 1

3 gün sonra

Andorra - Galler 2
Bosna - Kıbrıs 1
İspanya - Makedonya 1
Cebelitarık - Polonya 2
Almanya - İskoçya 1
Sanmarino - Litvanya 2
Rusya - Lihtenştayn 1
Faroe Adaları - Finlandiya 2

Maçlarına oynucam. Bana göre bu maçlar arasında en risklileri dün oynana Ukrayna maçıyla İngiltere maçıydı. Onlar da zar zor 1-0 kazandılar.

20 liralık kuponu 68 lira yaptım. Bugünkü hazırlık maçlarına da oynarsam 68 liraya 145 lira verecek. Sonra 145 lirayı da alıp 4 gün sonraki maçlara basıcam. 500 lira verecek.

Sizce bunlar arasında "kardeş çıkar, patlar bu maç" diyebileceğiniz maç hangisi olabilir ?

Dünkü Azerbaycan (U21), Ukrayna, Letonya, Almanya, İngiltere maçlarından bir tek Almanya'yı bilemedim. Bugünkü maçlardan sadece Bosna maçını gözüm pek tutmadı. (çünkü iddaa 2h vermiş, başka yerden oynuyorsan sorun yok.)
Hazırlık maçında İspanya'ya hiç güven olmaz, Dünya Kupası'nda bahisçilere kaybettirdiğinin haddi hesabı yok. İzlanda - Türkiye maçının oranları daha belli değil ama iddaa bir kıyak geçebilir. Sonraki günler için bu maça bahis yapılır. www.90dk.org

  • buzdagi  (04.09.14 15:47:48 ~ 15:55:24)
Yok ben tempobetten oynuyorum, bu maçların hepsi handikapsız. Yani Bosna 1-0 kazansa bile oluyor.

İspanya ile Galler maçları benim de tereddütlerim zaten sadece.

Bir de bugünkü Bosna-İsveç-Hırvatistan-Slovakya maçları arasında Slovakya maçında tereddütlerim var.
  • Dimi  (04.09.14 16:00:35)
valla üstteki maçları iddaa'dan oynamıyorsan sıkıntı yok. buzdagi'nin dediği gibi 2h olayına falan dikkat. normal şartlarda tek bakınca hepsinin gelmesi gerekiyor ama böyle çok maç ekleyince kesin bir tanesi oçluk yapıyor. sayısız kez başıma geldi. o yüzden 3er 4er kombine yapıp oyna bence.

izlanda - türkiye maçına da türkiye bahsi oynama bence. izlanda kafamızda kalan imajıyla değil artık, iyi top oynuyorlar. yanlış hatırlamıyorsam dünya kupası elemeleri grup maçlarında çok iyi performans göstermişlerdi, play-off'ta elendiler. o maça bulaşma bence.
  • xenophobe  (04.09.14 16:04:43)
aynen türkiyeye oynamadım zaten. Ben bu 14 maç arasında en çekindiğim iki maç dünkü İngiltere ve Ukrayna maçıydı geldi onlar. Sadece İspanya, Galler, Slovakya maçlarında düşüncelerim var işte.

Tempobette handikapsız oynuyorum, 1,25'ten yüksek maç yok.
  • Dimi  (04.09.14 16:07:13)
Slovakya, Malta'dan çok daha üstün olan bir takım. Üstelik kendi evinde oynuyor. Bugünün maçlarını iyi seçmişsin. Takımlar cinlik yapmadığı sürece kuponun tutma ihtimali yüksek.

  • buzdagi  (04.09.14 16:08:46)