Yüz temizleme jeli ve nemlendirici önerisi olan?

20+ erkek

t bölgesi yağlanmaya meyilli karma bir cildim var.
t bölgesinden kastım burun ve göz altı, alın dahil değil.

Uzun bi süredir garnier'in 3ü bir arada yüz temizleme jelini kullanıyordum.
Fakat çok kurutuyor arkasından nemlendirici kullanmak gerekiyor. Her nemlendirici de yüzüme iyi gelmiyor bazıları kaşındırıyor bazıları sivilce yapıyor.

Kullandığınız, memnun kaldığınız ürünler varsa tavsiyelerinize ihtiyacım var.
sabah kalkınca yüz temizleme ve gün içinde kullanacağım nemlendirici.

www.google.com.tr

şu soldaki peelingli olanı kullanıyorum şu an. diğerini de kullanmıştım. güzel kokuyorlar hem.
  • iste o kavunici balik  (04.09.14 14:43:28)
garnier yeşil çaylı temizleme jeli
mcdn01.gittigidiyor.net

ardından toniğini kullanıyorum
www.dermoeczanem.com

üstüne nemlendirici neutrogena
www.trendus.com
  • freebird5406_2  (04.09.14 14:56:25 ~ 15:11:12)
bioderma sebium serisi. www.dermoeczanem.com foaming gel bildiğimiz temizleme jeli, global krem de nemlendirici. kardeşlerim kullanıyor, ergen erkek kardeşimin dahi cildi düzeldi.

ben aynı markanın hassas ciltler için olan serisini kullanıyorum memnunum. biraz pahalı gibi ama markette satılanlar gibi cildine zarar vermez.

edit: şöyle bir deneme boyu varmış. (bu bile uzun süre idare eder) www.dermoeczanem.com
  • pokerface  (04.09.14 14:56:43 ~ 14:59:19)
birebir ayni dertten muzdaribim garnieri almistim yuzumu kuruttu gerdi krem surunce de.yaglandirdi.
la roche posay effaclar jel tavsiye.ederim hem puruzsuz yapiyor hemde parlama yapmiyor ki ben sabah yikadigim yuzumu.saat 12 de bi silerdim parlio die.
dermoeczanemden falan bulabilirsin uyguna.ki guvenilirler. diger eczanelerde pahali
nemlendirici olarak babe in oil free gunes koruyucu kremini.kullaniyorum
  • Recaptchalar  (04.09.14 15:00:13)
www.euro-turkey.com

bundan alın, bana dua edin.
  • devilred  (04.09.14 15:11:31)
La roche possay +1 effaclar k serisi, dermatoloğum tavsiye etmişti.

Bir de farklı bir jel alacakken geçen sene kozmetikle alakadar blr hanım genç ve orta karar ciltler için şunu önermişti. Memnun kaldım. Kurutma yapmadı.
1.bp.blogspot.com/-nGPeI8chrgQ/UiZj48SfFWI/AAAAAAAADNA/nbYZRQRACjQ/s1600/P1010021+(2).JPG
  • oranjlaturanj  (04.09.14 15:38:36)
la roche posay +1 de benden. bunu kullandım gayet iyi. bitince nedense nivea aldım hem jel hem tonik ama siyah nokta yaptı ki bende siyah nokta şikayeti hiç yoktu.

ayrıca la roche posay önerisini bana da dermatolog yapmıştı.
  • uzunuzunilgi  (04.09.14 15:43:56 ~ 15:44:05)