Kalıcı dalgalı saç

Saçımın böyle olması için perma mı yaptırmam gerekiyor? Perma saça zararlı diye biliyorum daha yeni ve sağlıklı bir teknik var mıdır?

bioform diye bişey var ama o da zararsız değil ve daha az kalıcı, 3 ay falan idare ediyor, uğraşı çok.

  • 06017  (04.09.14 14:17:33)
Su dalgası veya perma. Ben yaptırmıştım bundan, zarar vermedi pek ama 5-6 ay tuttu.

  • aychovsky  (04.09.14 14:23:27)
iyi bakarsan tiftik gibi olmuyor. ama her duştan sonra vakit ayırıp uğraşcaksın. yıkayayım çıkayım insanıysan hiç girme.
ben bikaç sene önce yaptırdım 6 ay kadar gitti perma. çok istiyosan yaptır. saçın bi miktar sertleşiyo ama uzadıkça kestirip kurtuluyosun zaten ki benimki en küçük dalgaydı bu çok daha az yıpranır gibi geldi.

  • kaffle  (04.09.14 14:39:44)
saçların kendiliğinden kabarıksa su dalgası yaptır, dümdüz saçların varsa perma.

ve maalesef sağlıklı bir teknik yok ya her gün saçını saracaksın ya da bu ikisinden biri. ben her sene 2 defa yaptırıyorum ve iyi baktığım için bi zararını görmedim yalnız ilgilenmezsen tiftik gibi ve hiç hoş olmuyor o yüzden ilgilenebileceksen tavsiye ederim
  • brrea23  (04.09.14 17:39:56)
Kırık fön de deniyor. Evde kendin de yapabilirsin.

  • entre  (04.09.14 18:40:41)