Dolar ne olur?

soru başlıkta efenim. 2.10 seviyelerine inmesi için çok beklemek gerekmekte mi?

Cevap verenler euroya da bir yorum yapabilir mi?
Eğer bu düşüş devam edecekse eldeki euroları elden çıkarmalı mıdır?

  • hepbirarayış  (04.09.14 11:55:43)
Ziraat Yatırım Ekonomisti Yılmaz: "Türkiye ekonomisine ilişkin veri akışı güçlenip, enflasyon gerileme trendine kavuşana kadar dolar/TL'nin 2,1523 - 2,1752 bandında seyretmesi beklenebilir."

Odeabank Ekonomik Araştırmalar ve Stratejik Planlama Direktörü Ali Kırali, dolar/TL ve euro/TL'de yılsonu beklentilerinin sırasıyla 2,14 ve 2,76 seviyeleri olduğunu belirtti.

2.1723 de bir diğer beklenti: www.dunya.com

bu arada 2.10'a iner mi bilemem tabi.
  • bykush  (04.09.14 12:01:12)
Gol olur.

  • ironiden anlamayan dunyasiz  (04.09.14 12:09:47)
Yatirim uzmanlarinin tavsiyesi havada kalır grnelde geneld. Yüklü miktarda alacaksaniz birazini baska dovizlere paylastirin yen pound falan euro da dolar bandinda gider. Enflasyon temmuzda yuksek çıktı düşüşe geçeceğini sanmıyorum yeni hükümette kuruldu secim ekonomisine girmeye baslayacagi icin hukumet politikalariyla alakali bir artis soz konusu olmayacak 2,15 bandinda yilbasina kadar gider amerika nin iside karsi guclu operasyon olasılığı olursa 2,20 lere cikabilir yilbasina kadar fakat 2,10 seviyeleri artik hayal

  • steward  (04.09.14 13:13:10)