Sevip de soyleyememenin..

..bahanesi nedir ? Neden soylemiyonuz ?

(Kisisel bir soru degildir; ben soyledim cok sukur, mutluyum. Siz de soyleyin)

soyleyince noldugunu gorduk de ondan. sicildi agzimiza, rezil olduk, hor gorulduk, dalga gecildik, evlerimize atesler salindi. oyunu oynamadan olmuyor be canim. yuzde 99.9 olmuyor diyelim ama 0.1i beklerken de yalniz kalmanin alemi yok.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (04.09.14 01:14:29)
reddedilmek hayallerine de ket vuruyor insanın. sebebi bu riski kabullenememektir.

  • bass solo take one  (04.09.14 01:16:44 ~ 01:17:54)
@yesilimtrak

Neden ablacim? Nedenmis disi kardesler soylemesin? =) bize de yazik degil mi?
  • ferdinand griffonn  (04.09.14 01:18:15)
cunku badakız.

  • xenophobe  (04.09.14 01:38:27)
kadınlar da iki reddedilince "söylemiycem işte bir daha bana ne :(:(" moduna giriyor hemen. erkeğin reddetme hakkı bulunmuyor mu? ayrımcılık resmen. özgüvenimi yok etti, korkuyorum falan deyin açık açık. erkeklere laf etmek çok anlamsız.

  • trinitrotoluen  (04.09.14 02:07:32 ~ 02:15:43)
bugüne kadar hiç açılmadım dolayısıylada reddedilmedim. ama acılsamda bir bok olmayacağı ortada hiç sinyal veren biri olmadı bile. hep baskası kapıyor kızı, sanki bazen bir matrixin içindeyimde diğer figuranlar daha kolay bir hayat yasayıp istediklerimi elde ediyormus gibi geliyor. tam anlatabildim mibilmiyorum.

  • fransızkalanadam  (04.09.14 02:20:21)
karşıdakinin evli olması.
(bkz: indefinite leave to remain )

  • vesika  (04.09.14 02:24:27)
babam memurdu, tayin senesiydi.
ayrı düşeceğimiz, bir daha görüşemeyeceğimiz için söylemedim.

"bu olay 9 yıl önce, cep telefonu ve internetin bu kadar yaygın olmadığı zamanda yaşanmıştır.

.
  • livaneli kadir  (04.09.14 02:59:39 ~ 03:00:35)
üşengeçlik

şu anda sevdiğim biri yok gerçi ama, ancak çok yoğun duygular hissettiğim kişilere sevdiğimi söylememe rağmen, büyük bir istikrarla reddedildim. insanda robot değil haliyle, bir süre sonra o heyecan, istek falan da kalmıyor. amann nasıl olsa hep aynı olay, aynı klişe karşılıklar alınacak falan diye arada üşengeçlikten sevdiğimi söylemediklerim oldu.

evet cevabım üşengeçlik. yine üşenirsem yine söylemem pişman değilim.
  • wilhelmwasmuss  (04.09.14 03:04:33 ~ 03:05:16)
Psikopatoloji

  • hkku  (04.09.14 03:42:20)
birkaç kez söyledim reddedildim. artık kasmıyorum.
ama bana teklif eden kızları hep kabul etmişimdir, sevdiğini söylemeyen kızlar ayıp ediyor, bilmiş olsunlar.

bir 3. dünya ülkesi vatandaşı olarak 4. dünya ülkesinden bir kız bulup saçma sapan evlenmeyi planlıyorum. türk kızından ucuza geliyor.
  • siradisi00  (04.09.14 08:45:20)
sevdiğimizle kaldık, ondandır. kadın-erkek fark etmiyor bu durumda.
aslında sevdiğimizle kalsak iyi, babamasoliimbananickaldirsin in dediği gibi : rezil olduk, gururumuz incitildi, umursanmadık, hor görüldük. tuhaf yani. ben her zaman duyguların saklanmaması söylenmesi taraftarıydım ama öyle biri çıktı ki karşıma, lanet ettim.

  • bucuuu610  (28.09.14 13:18:49)