Boun Ders Seçimi

registration.boun.edu.tr schedule'a sosyoloji için baktığımda "Required for Dept.(*)" diye bi' bölüm var. Mesela ben tarih okuyorum, gidip KUYUCU'yu seçemiyor muyum? İlla ki özselçuk'tan mı ders almam gerek?

TŞK.

Consent gönder ama alamaman çok yüksek ihtimal.

edit: kuyucu için all da consent istiyor. yetişebilirsen büyükokutan'dan al. hem çok sevilen bir hoca.
  • kaffle  (03.09.14 23:40:21 ~ 23:47:48)
Orada belirten bölümlerden insanların alması zorunlu demek o. Yani o bölümler için açılmış kotası var gibi.
Consent ile alabilirsin belki, şansını dene. Gerçi sosyoloji bölümü hocaları pek sevmiyorlar consent ile başka bölümlerden insanlara ders vermeyi, niye bilmem.

  • federer  (03.09.14 23:45:17)
1. sınıf öğrencileri ders seçemiyor, hoca seçemiyor, dolayısıyla gün-saat seçemiyor. Aptalca geldi bana. ALL nerede?

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (03.09.14 23:47:46)
registrationda oluşan aşırı yoğunluktan dolayı böyle bir uygulamaya gidildi. ilk sınıfta seçmemize izin verilirken de herkes neredeyse aynı şeyi alıyodu zaten. çok bir değişiklik yok merak etme. seçmemek daha iyi emin ol.

general services-schedule- 2014/2015'i seç. sosyolojiye tıkla. infolarda hangi ders kime açılmış görebilirsin kotaları.
  • kaffle  (03.09.14 23:51:41)