[]

damak

selam, bilgili arkadaşlara bir sorum olacak.. bir kaç gündür yumuşak damağımda resimde hgösterdiğimden daha hafif kırmızı kabarcıklar oluştu.. yine bir kaç gündür boğazımda yanmaya benzer bir his var ve yutkunurken balgam oluşuyor. ne olabilir?
 
farenjit olabilir. bu zaten farenjit resmi. hardinmd.lib.uiowa.edu


  • Lim5  (03.09.14 23:12:37) 
haklısınız ama nerdeyse bir haftadır var ya da ben yeni farketmiş olabilirim. mantar tarzı bir şeyden şüpheleniyorum.


  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (03.09.14 23:49:25) 
streptokokal farenjit bence de. kbb'ye gitseniz?


  • dwight  (03.09.14 23:57:35) 
gideceğim pazartesi günü, sağolun.


  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (04.09.14 00:08:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.