[]

sarar takım elbise 350 tl'ye alınır mı?

bu takım elbise sizce 350 tl'ye alınır mı? piyasada 100 liraya da takım elbise var ancak marka olarak bu para verilir mi?

www.sararshop.com


 
belki de sadece mankenin omuzları dar ama kalıp çok kötü görünüyor


  • dinsiz adam  (03.09.14 15:57:41) 
öncelikle internetten alma böyle bir şeyi. gidip mağazadan al.

piyasada ki 100 liralık takımlar berbat ötesi. ikinciye de giyemezsin.

sarar'ın takım elbiseleri 400 liradan başlar. interview modelleri de 200 liradan. interview, sarar'ın alt markası. kumaşları da sarar'a göre düşük kaliteli. yani memursan, her gün giyiyorsan, çok göz önünde bir iş yapmıyorsan interview al. pamuk harici maddeler bulunduğundan dayanıklıdır.

eğer satış işi yapıyorsan, özel bir yerde giyeceksen, daha etkileyici olmak istiyorsan sarar'ın modellerinden birine 500 lira bayıl. ancak dikkatli kullanmalı, kuru temizlemeci ile ahbap olmalısın. sarar'ın kumaşı narindir ama daha dayanıklıdır. üzerine giyince farkı hissettirir. daha kesimlerinden bahsetmedim bile.

350 lira demişsin ama 489,30 TL görünüyor. Git mağazada pazarlığını yapa yapa al derim.
  • cliquot  (03.09.14 16:16:50) 
gardaş canıı yerim, internetten alma bi zahmet tükkana git.
sarar ve damat kesim olarak uzun boylu ve fazla geniş olmayan adamlara gayet güzel olur.
Interview sarar normal sarar takımlarına göre dar kesimdir. hani slim fit hesabı. gayet şık durur. damat ve sarar outlette zaten o fiyatta bir sürü takım bulursun. yüz liraya takım olmaz.
  • seyduna6687  (03.09.14 16:23:44) 
Fiyat 2014 kalip 1995.
bence alma.

  • kutsalbok  (03.09.14 16:32:37) 
sararda 70. yıl kampanyası devam ediyor mu ?
adamlar 100 tl ye 70 tl hediye ediyorlardı.
450 tl ye ceket alıp 280 tl ye gömlek+kravatı bedava alırsın.
tabi ilk iş mağazaya gidip üzerinde görmek.
  • joe dalton  (03.09.14 16:57:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.