en ucuz cep telefonu

arkadaslar piyasada en ucuz sıfır telefon hangisi ve kaç para?

350 tl mi en ucuz? telefonculara garantili en ucuz cep telefonu soruyorum 300-400 diyorlar bu doğru mu yuh.. :)

yurtdısından getirilen orijinal samsung cep telefonu var piyasalarda (kacak tabi=) 80-120 tl ye satıyorlar onlardan mı alsam ne dersiniz? ya da bildiginiz en ucuz telefon nerde ve kac paradır . lokasyon izmir

mantiken yurtdisindan telefonu bedavaya bile almis olsa ulkede legal yollarla kullanilabilmesi icin 120 lira pasaport kayit ucreti odemesi gerekiyor.. yani yurtdisindan gelen telefonun fiyati 120 lira ve altinda ise ya imei cakmistir ya da imeisi kayitli degildir..

178.99 : www.bimeks.com.tr
  • buzzlightyear  (03.09.14 14:09:56)
Yurtdışından gelen telefon eğer ki elle tutulur cinsten bir telefon değilse kayıtla bile uğraşmaz çoğu kişi onaylamasam da gider illegal yollara başvurur. Sen ne amaçla kullanacağını (sadece sms + konuşma gibi) yazarsan ona göre bir alternatif bulunabilir..

  • EkimBebesi  (03.09.14 14:39:17 ~ 14:41:42)