word de bunu nasil yapariz

i.imgur.com

Öncelikle Hz. Google büyüktür, yücedir. All knowing'dir..
Daha sonra :
office.microsoft.com
  • quaker  (03.09.14 13:01:57 ~ 13:02:30)
çalıştır'a charmap yaz ya da donatılarda bir yerlerde olması lazım. gelen tablodan istediğin sembolleri seç. oradan kopyalayıp word e yapıştırabilirsin.

  • syozkn  (03.09.14 13:07:13)
bay cok bilmis quaker arkadas dikkat ettiysen mevzu üst indisle alakalı değil @syozkn charmap te sadece semboller var hocam

  • sylow  (03.09.14 13:23:24)
Çok bilmişlikten ziyade, yazdığınız şeyi google'da aratıp bulabileceğinizi söyleyip örnek veriyorum.
Hala kendinize yediremiyorsanız birşey diyemeceğim.

  • quaker  (03.09.14 13:35:23)
yedirememek? google da bulup atacagın linkle aydınlanmayı dört gözle bekliyorum. ayrıca onu gectim de bu eksiduyuru'nun amaci nedir? sorulan sorulara ben bilmiyorum yazmak ya da google da vardir yazarak yardımcı olmak mi . ikincisi buradaki sorulan soruların cevaplarinin yüzde kaci google da yok ?

  • sylow  (03.09.14 13:52:08)
bence yapilmaz. millet bosuna latex kullanmiyo

  • earthsea  (03.09.14 13:53:11)
dostum sorun semboller değil miydi zaten? eğer bir harfin-rakamın üstüne bir şeyler yazmak istiyorsan, sorun buysa yani yazı tipinde x2 şeklinde sembolize edilmiş üst yazı diye bir buton var. oradan yapıyorsun.

soruyu doğru anladım mı bilmiyorum ama ben anlattığım yolla şunu yaptım az önce?
hizliresim.com

bahsettiğin şey bu değil miydi?
  • syozkn  (03.09.14 14:54:07 ~ 14:54:46)
sorun x üzeri 5 üzeri n . simdilik x'i altindis 5'i normal, n'i de üstindis yazarak gecici cözüm buldum :)

  • sylow  (03.09.14 16:28:34)
denklem aracında indis ekledikten sonra üst indisi seçip ona da indis ekleyerek yapabilirsiniz.
imgur.com
  • yalnux  (03.09.14 16:35:47 ~ 16:39:53)