küçük sapık

şimdi bi tane komşu çocuğu var, çooook uzun süredir tanınıyor. benden birkaç yaş da küçük. geçenlerde bi gün olmayacak şeyler söyledi benimle ilgili. sevişmek vs içeren şeyler. "ablanım ben senin" dedim, kestim attım. şimdi yine yazıyor, özür diliyor filan. ama hala içinde varmışmış. acaba yine şansını mı deniyor özür bahanesiyle? ne dersiniz?

Tam yaşı kaç ? Ona göre daha net yorumlanabilir.

  • kerevizyon  (03.09.14 01:44:45)
  • localhost  (03.09.14 01:45:54)
komsu kızı fantezisi var mıymıs hala ya :/ yokluyordur aklı sıra iste. yollar yürünmekle asınmaz.

  • ufukcel  (03.09.14 01:46:14)
bu yazdığının alt metninde "birilerinin canını çektirecek ölçüde seksi biriyim, en azından nefes alıyorum haberiniz olsun" falan var sanırım. yoksa böyle bir şeye insan kendi de cevap bulabilir. kanka mısınız ki? değilsen niye bize soruyorsun yav. beğendiysen seviş. beğenmediysen siktir çek. ne desin yani insanlar?

  • i ve been mistreated  (03.09.14 01:46:21 ~ 01:46:55)
@kerevizyon

24-25 yaşında velet işte.

@i ve been mistreated

evet evet, nasıl da bildin, tek derdim buydu. birinin anladığına sevindim!
  • devilred  (03.09.14 01:49:28)
24-25 yaş ise durum vahim o zaman, sert konuşmakla doğru yapmışsın.

  • kerevizyon  (03.09.14 01:50:50)
25 yaşındaki adama velet diyorsan sen 30 falansındır. 30 yaşındaki kadının peşinden koşan da baya bir abazadır.

  • empedokles  (03.09.14 01:51:17)
bu herif "küçük sapık" sayılmak için fazla yaşlı bence. yaş aralığını bildiğimden tahmin ettim o civarda bir şey olduğunu ama bilmeyen birisi 12-13 yaşında zannedebilir sen böyle deyince. 24-25 yaşındaki herif bariz yazıyordur. hatta direkt sevişmekten falan girdiğine göre doldur boşalta dönmüş herif. dakika 90, 10 kişiyle hücum ediyor. kornerlerde kalecisini de ileri çıkarıyor. sert savunmayla durdurman şart, yoksa golü yersin, beşini bırakmaz sjfsk

ve evet kesinlikle şansını deniyor. uslu, tatlı adam imajı çizerek PITY SEX kapmaya çalışıyor.
  • pescador  (03.09.14 01:52:26 ~ 01:54:51)
@devilred

yok, tek derdin bu demedim, gerçekten senle sevişmek isteyen komşu çocuğuna ne diyecceğini şaşırmış ve buradaki kitleye sormak, onlarla paylaşmak istemiş olabilirsin ama böyle bir saçma bir şeyi gelip buraya sormak bana manasız göründü. sor tabii. ne manasız şeyler soruluyor zaten. ama ben içimden "birinin (burada komşu çocuğu. eğitim durumu, yakışıklılık durumu, sosyoekonomik durumu bilinmiyor) bununla sevişmek istemesi hoşuna gitmiş, yazık paylaşmış garibim" diye düşündüm.

edit: sen dün tez savunmasına girmemiş miydin? mastır ya da doktora yapmış, belki akademisyen olacak insan internet forumlarında "komşu çocuğu benle sevişmek istedi nabayım" diye soru soruyor ashjgdfsfaddsg
  • i ve been mistreated  (03.09.14 01:53:15 ~ 01:55:46)
lan cevap verenler, manyak mısınız? bu çocuğu 20 yıldır tanıyorum ben, yazıyla yirmi. yirmi yıldır da abla diyor bana. aileler çok yakın, duyulursa olay çıkar. bir şekilde kapatmam lazım konuyu, hala mı yürüyor diyorum, sizin dediklerinize bak.

  • devilred  (03.09.14 01:55:55)
annesine şikayet et ( veya çocugu annesine sikayet etmekle korkut.)

kafaya koymuş işte çocuk, inşallah asansörde falan yalnız kalmazsınız. şeytana uyabilir. 1 senedir falan tık yoktur onda şimdi vay anam serhat
  • fallthepieces  (03.09.14 01:56:38 ~ 02:01:05)
Eğer konuyu kapatmak istiyorsan özrünü kabul et, ama önceki seferde söylediklerini de tekrarla ''ablanım'' vs gibi. Adam ciddi sapık değilse zaten o da hatasını anlar.

  • kerevizyon  (03.09.14 01:58:52)
bir kadının " küçük sapık " demesi, cinsel arzularının arttığının göstergesidir.

" küçük sapık ah evet orasi ahh " diye fantazi kuruyorsundur sen
  • empedokles  (03.09.14 02:01:30)
Hoşuna gidiyorsa seviş gitsin, dünyaya bir kez geliyoruz.

  • mountaincat  (03.09.14 02:02:55)
eleman niyeti bozmuş. ama bu koca adama naası kücük sapık dedin bn orayi çözemedim. cocuk mocuk diosn biraksan adam senden cocuk yapacak.kesin tavrını koy. anan baban duyarsa senide sikerler fln de.

  • all girls dream  (03.09.14 02:03:54)
bu arada eleman muhtemelen masturbasyon yaparken seni düşünüyor olabilir haberin olsun :|

  • fallthepieces  (03.09.14 02:08:21)
ver geç sevabdır.

  • mrthany  (03.09.14 02:20:46)
Kucuk sapik degil o buyuk sapik. ben o yastayken senden buyuklerle yatardim. kezo oldugun icin dikkat cekmek uzre sacma sapan duyuru acmisin ama ise de yaramis hani hakkini vermek lazim :)

  • hkku  (03.09.14 02:23:30)
abla sen çok garipsin yemin ederim.

25 yaşında adam 30 yaşındakine elbette yazar. komşu çocuğu da olsa yazar herif onu takmıyor artık. arkadaşsan muhabbeti kes, göte gelecen yoksa.
  • mattiadestro  (03.09.14 02:34:19)
"çocuk dediğin eline çocuk verir" dedikleri böylesi bir şey olsa gerek.

  • matchgrip  (03.09.14 02:40:14)
çocuğa gösterip gösterip sonra da vermemek konusunda ısrarcı davranırsan.....

  • labanon  (03.09.14 02:44:12)
25 yaşında velet?

  • ataturkist  (03.09.14 02:51:43)
kardeşin olarak görerek büyümüşsen velettir tabii o. niye anlayamıyosunuz bunu acaba :/

  • devilred  (03.09.14 02:57:03)
kusura bakma da neresi kucuk, kazik kadar herif, askerligini filan yapmistir ben gibi yurtdisina gitmediyse -_- oyle bir yazmissin ki 15 yasinda sandim. ozur diliyor ama sansini da zorluyor. ailelerin duymasi sikinti yaratacaksa, "sacma sapan konusma, ailen duyarsa rezalet cikar" filan de, tirsar biraz.

  • fortisvita  (03.09.14 02:59:47)
bence var ya bu sözde kücük cocuk sana kafayı fena takmıs. ailelerin tanıdı birine boyle acılacak kdr ceserati bulduysa durum fena.. masturbasyonda seni dusunmuodr belki ama. sabahları aklına geldigin kesin.

  • all girls dream  (03.09.14 03:15:14)
Ben de kucuk sapik yazinca 9-10 yasindaki igrenc cocuklari dusundum daha okumadan mahallede dikiz mevzusu falan sandim. Ben yasindaymis! Bir de velet. Hmm, neys deviljim.
Host ulan ne munasebet falan demen gerekir cunku cocuk yokluyor hala. Yalniz bu yonde yurumeleriniz olmadiysa -ki olmamis- ozguvene gel. Sonucta nefes aliyosak umut var demektir.

  • madeleine elster  (03.09.14 03:43:10)
"Ablanım ben senin" demişsin ama belki çocuk "abla" seviyor? Türk pornografisinde ablaların yeri ve önemi büyüktür. Dolayısıyla bu cevap demek ki yeterli olmamış. Karşındaki de belli ki abazan ve sen kapıdan kovsan bacadan girmek isteyecek, "güldü verecek" mertebesine erişmiş bir dangalak. Bu yüzden daha katı ve hatta gerekirse de çirkin ve korkutucu olmalısın. Küfür ederek ezebilirsin "sıçtığımın sübyanı, daha uzatırsan savcıya şikayet edicem (??!!:p)" gibi. Aşırı net ve katı olman gerekiyor ve hatta kırıcı... Kolay gelsin.

  • pandispanya  (03.09.14 04:05:23)
Simdi bir erkek sevismek istediginde neden sapik olur o kismi es geciyorum ancak ben burda size acilmasina olanak saglayacak bir ortam yarattiginizi dusundum.
Yoksa kimse komsu kizina hele ki ailesi ile yasayan birisi turkiye sartlarinda , desifre olma ihtimaline karsilik hafiften yoklamada acilmaz.

Hafiften yoklamis siz de samimi davranmissiniz yuz bulmuz dolasiyla ortada sapiklik yok ayrica ufak filan da degil yetiskinlik sinirinda.
  • neferkitty  (03.09.14 05:09:07)
Devilredi taniyorsam boyle biri yok. Kadin bizi deniyor ve su an guluyor.

  • kosun lan mevzu var  (03.09.14 08:20:30)
reşitse niye olmasın ki.. önemli olan boyu değil.. (büyük ihtimalle boyu kısa gelmiştir sana)

  • ermanen  (03.09.14 08:23:17)
direkt alakanı kes, mesajlarına cevap verme, hatta çok ultra büyük hatır vs yoksa arada blokla heryerden. bulunduğu ortamlarda bulunma. olur da ailecek misafirliğe bile gelseler işim var, çalışmam lazım falan deyip odana çekil, kapını da kitle. onunla görüşmek istemediğini anlayacaktır öküz değilse.

zaten başka türlü de anlamaz artık.
  • loveinaflipbook  (03.09.14 08:29:02)
25 yaşında velet ha. ahaha. çocuk seninle ilgili fantazi kurarak hayatının hatasını yapmış zaten, daha da üzerine gitme.

  • osurdum  (03.09.14 09:22:32)
Hala yuruyor efendim. Eger niyet degistiyse ben de hicbirsey bilmiyorum, nokta. Simdi strateji degistirmeye karar vermis. Oldukca agirdan alip yavas yavas ilerlemek niyetinde derim ben. Zamanla kivama gelir diye dusunuyor. B
Bu arada velet dedigin zanndersem aranizda 3 yas falan var.

  • delifaruk  (03.09.14 09:35:28)
ahahahahahha amk 24-25 yaşında velet mi ahahahahahahahahahaha

kardeş 50-55 yaşında değilsen, 24-25 yaşında performansının zirvesinde bi adma nasıl velet diyorsun :)
  • tchuck  (03.09.14 09:45:51)
adam fena abaza bence. yoksa aranızda böyle bi ilişki varken sana söylenecek şey değil bu. utanır la insan. etrafında başka kimse yok mu acep.

  • bahodilo  (03.09.14 09:50:55)
Lan resmen kendimi gördüm. Benimde böyle bir komsu kizi kacamagim olmustu. Gerci kiz demeye dilim pek varmiyor, lakin 32 yasindaydi, bende 25.

  • VIPCH  (03.09.14 09:54:21)
Küçük değil, 25 yaşında adamlar her türlü şansını dener. Asla unutma.
Gerisi sana kalmış, tanıdıklık, vs.vs.vs. gibi konuların detayı sende.

  • gece lampulu  (03.09.14 09:56:12)
"Küçük sapık" deyince ben de yeni ergenliğe girmiş 13-14 yaşında falan sandım. 4-5 yaş varmış aranızda, herhalde elinde büyüdü diye küçük sapık. (Burada "elde büyütmek" kavramını kendim söyledim, kendim yanlış anladım; rezillik)

Neyse, ya uzun süredir sevişmedi, ya geçmişten beri sende gözü vardı ya da şöyle bir seni yoklayası tuttu. Aileyle araların yakın olduğu bir "abla"ya gelecek hale geldiyse ilkine paramı basmaya meyilliyim. "Kardeş" gözü ile bakıyorsan; çok net ve sert olmak gerek. "Duymamış olayım, bir daha da bunlarla gelme", "Rezil ederim seni, ailenin yüzüne bakamazsın"a geniş bir skala var. Daha da anlamazsa, "tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" felsefesi ile ümüğünü sıkarsın.
  • aychovsky  (03.09.14 09:58:14 ~ 09:59:42)
@freekara haklı.

kesinlikle istemiyorsan sert ve ciddi bir dil ile konuş.

kadınların erkekleri gerçekten red ederken kullandıkları dil çok önemlidir, küfür de eklersen kesin sonuç alırsın.

ve buradakilerin aklına uyup ta 20 yıldır tanıdığın komşu çocuğuyla sevişme, sonra işler çok karışır.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (03.09.14 09:59:03)
İçinde biraz olsun istek varsa seviş çocukla hiç bir şey kaybetmezsin onunda hayallerini fantezilerini gerçek kılmış olursun çok mutlu etmiş olursun 20 yıldır tanıdığın bir insanı belki de sende mutlu olursun, hemen ön yargılı davranma biraz derin düşün neden olmasın ki de...

  • zekicalik  (03.09.14 10:02:54)
vallaha abla, bana abla diyor saçmalamayın diyorsun ama şöyle bir atasözü var: "kalkmış sikin dini imanı olmaz."

  • lathspell  (03.09.14 10:42:57)
şansını deniyor tabi. bekar kadınsın, aktif seks hayatının oldugunu biliyodur. bize neden yüz vermesin diye düşünmüştür. öyle şeylere çok şahit oldum. komşu komşunun külüne muhtaçtır :)

  • dafuq  (03.09.14 11:04:40)
@empedokles

bence 25 e 30 k güzel bi kombin lo, keşke 25e dönebilsem.
  • namus ninjası  (03.09.14 11:06:18)
@i ve been mistreated

'bu yazdığının alt metninde "birilerinin canını çektirecek ölçüde seksi biriyim, en azından nefes alıyorum haberiniz olsun" falan var sanırım'

kezbanın erkek halisin (kamil oluyo sanırım) tam yoruma gel.
  • merkezefendi  (03.09.14 11:07:53)
abla valla bu küçük (!) sapık kafaya koymuş sanki, istediğini almadan bırakmicak. Ver kurtul derim ben, iki taraf da rahatlar. sevaptır.

ps. böyle soruya böyle cevap
  • eindaclub  (03.09.14 11:54:22)
@kosun lan mevzu var

beni tanıdığın gibi bir yargıya nasıl varabildin ki? şu gereksiz özgüveninizi de alın gidin allaseniz.
  • devilred  (03.09.14 15:18:37)
Ozguven bende olsa bu basligi atarak tartismayi ben baslatmis olurdum.

O yuzden kusura bakmiycaksin devilredsu.
  • kosun lan mevzu var  (03.09.14 16:42:08 ~ 16:42:37)
@aychovsky

derdimi en iyi sen anlamışsın, söylemeden edemeyeceğim. sahiden elimde büyüdü (bence de kötü bir tabir şu durum için), hala velet demem ondandır. bunu bi türlü çözemedi nedense okuyanlar.
  • devilred  (04.09.14 04:14:27)
20-25 yaş oldu mu, o zaman birlikte büyünüyor da, 5-10 yaş arası farklı olmuş oluyor. 10'lu yaşlardaki 5 yaş ile, 30'lu yaşlar arasındaki 5 yaş farklı. O zaman elinde büyümüş, belirli bir zaman sonra birlikte büyümüşler. Tanışıklıkları da 5-10 yaş dilimine denk geldiği için elinde büyümüş gibi olmuş, aralarındaki ilişki o şekilde kurulmuş. Şimdi tanışsalardı, öyle bir şey söz konusu olmazdı.

  • aychovsky  (04.09.14 12:11:42)