öğrenim kredisi almak

Bir bankadan kredi çekmek istiyorum. 2-3-4 bin lira olabilir. 1 yıldır sigortalıyım fakat burs kesilmesin diye sigortayı 10 günlük gösteriyorum. Bu durumda kredi almam mümkün mü?

ben alırsın da öğrenim kredisi kafa karıştırıcı olmuş o başka bi şey için kullanılıyor. 2-3-4 binlik krediyi sorunsuz verirler herhalde. biri vermezse öbürü verir.

kaynak: kendim hiç almadım ama öğrencilik başından beri 5-6 yıldır kredi kartı kullanıyorum. devamlı kredi al diye mesaj atıp arıyorlar. vermeyecek olsa aramaz öyle işte.
  • i ve been mistreated  (02.09.14 20:43:21 ~ 20:44:19)
Daha önce kredi kartı aldım kullanöadan iptal ettim. Gecen ayda garantiden aldım kredi kartı 2500 limit vermişler onuda daha hiç kullanmadım ilk defa kredi alıcam. Bi etkisi olur mu

  • xxfastboy  (02.09.14 21:34:21)
kredi alamaman yararına. ıvır zıvır masrafları adı altında alınan paralar düşük miktarda kredilerde yüzdesel olarak daha fazla zararına oluyor. onun yerine ara ara kredi kartlarının yaptığı taksitli nakit avans kampanyalarını bir dene derim

  • tai  (02.09.14 22:09:24)
ıvır zıvır önemli değil. zaten max 2 ay içerisine tamamını öderim. yani şuan 3 bin için 2 ay sonra 4 bin ödemeye bile razıyım

  • xxfastboy  (03.09.14 00:44:36 ~ 00:44:56)