[]

5 yaşında laptopa batarya

2009da aldığum samsung r510 modeli laptopumun bataryası uzun zamandır ölü. Sizce 100 liraya falan batarya alsam değer mi? bi sorunu yok henüz bilgisayarın.
 
laptop işini görüyosa hiç değiştirme bence. ne gerek var? 100 lira da etmez be eder mi?


  • golan trevize  (02.09.14 01:30:34 ~ 01:30:55) 
ömrü gene cok kısa olacak bence degmez


  • 000000  (02.09.14 01:34:20) 
Bilgisayardan çok bir bekletiniz yoksa, daha beni 1-2 yıl götürür diyorsanız, bataryanın ölü olması da size sıkıntı yaratıyorsa, 100lira da çok sorun değil benim için düşüncesindeyseniz evet 100-150tl arası değişir genelde bataryalar, bulabilirsiniz.


  • ananiyimioguz  (02.09.14 01:40:50) 
orjinal bataryam oldugu icin yan sanayi batarya almistim. orjinal saglikliyken 5-6 saat ustunu gordugu halde bu 3 saat civari basladi ve su an 2 saat 45 dk civarinda diyor ama cok cabuk 1 saat civarina inebiliyor. isle ilgili kullandigimdan adaptorle yapisik yasiyoruz. elektrik kesildiginde zamana ihtiyacim var diyorsan al. orjinali varsa ona para vermen cakma olani almaktan iyidir.


  • warrior princess  (02.09.14 02:15:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.