iğneli epilasyon iz

İyi geceler. çene ve favori bölgesine iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum iyice çığrından çıktı tüyler:( fakat internette okuduğum yorumların çoğu iz kalma riskinin yüksek olduğu. yüz olunca daha hassas oluyor insan ister istemez. yüzüne iğneli epilasyon yaptıran var mıdır? varsa iz kaldı mı? iz kalmaması için ne yapmak gerekir? yardımcı olursanız çook mutlu olurum. teşekkürler şimdiden

Ben yaptırdım. Cildim çok hassas ve beyaz; sakarlıkla birlikte sürekli morluk, çizik, ezik, büzük içinde geziyorum. Ama iğneli epilasyon izi kalmadı.

  • aychovsky  (02.09.14 01:12:25)
ben yaptırdım iz falan kalmadı. yüz olunca hassasiyet yaşanıyor ama diğer bölgelerde daha fazla değil. özellikle yaptırırken çene kemiği üzerindekiler daha çok acıyabilir. haberiniz olsun.

iz kalmaması için se: iğneli epilasyon yapılan bölgeyi en az 12 saat su değdirmeyeceksiniz, iyi bir güneş koruyucu kullanacaksınız, kabuk bağladığında o kabukları yolmayacaksınız. bunları yaparsaanız sorun yaşamazsınız.
  • in pyjamas  (02.09.14 01:16:51)
güneşe çıkmayın yaptırdıktan hemen sonra diyorlardı güneş koruyucusu falan kullanarak işte idare ediyordum. güneşin leke yaptığı söyleniyor ama bende de iz yok

  • rubiks cube  (02.09.14 01:26:28)
iz kalmıyo diyip gecemeyiz. Eger kötü bi yerde yaptırırsan elbette iz kalır. önceliğin güvenilir bi tıp merkezinde yaptırmak olmalı. ve orada işlemi yapacak olan şahsa güvenmen lazım. Yani seans sayısını azaltmak icin akımı arttırmasında ısrar etmeyin. kadınların bunu zorla yaptırdıgını sonra da iz kaldıgını cok duydum. seans sonrasında makyaj falan yapmayın sakın. Cildinin nem oranıyla da oynama. mesela sabunla yüzünü temizliyosan hergün, ister istemez iz kalır.

  • bes  (02.09.14 02:46:27)
Bende basbayagi kaldi. Cok pisman oldum.

Acik tenli ve hassas ciltliyim.
  • pinkpeony  (02.09.14 03:50:32)
Ne kadar zaman gecti de iz kaldi diyorsunuz? Ben yaptirali 3 ay olcak. Ben de biyikta iz kaldi.gerci yapan kadin cok rahat. Er gec muhakkak gecer diyor

  • earthsea  (02.09.14 12:51:22)