Dis macununa önem verenler bi baksin

arkadaslar bu aralar farkli farkli dis macunlar deniyorum. Sizce en cok beyazlatan macun hangisidir ?

sensodyne iso active beyazlatıcı diş macunu. tabi düzenli olarak fırçalamak da önemli

  • MtKrt  (01.09.14 23:18:25)
sensodyne'in bariz bi farki var. ama duzenli fircaliyorsan pek onemli degil. bu fark icin sittin sene 5 lira fazla odemem. bence sensodyne iyi ama o fiyati asiri pahali.

  • mayeskuel  (01.09.14 23:20:40)
rembrandt www.n11.com

supersmile www.supersmile.com

daha hesaplısı için de arm&hammer armandhammer.com.tr
  • merena  (01.09.14 23:24:41)
Diş macununun neredeyse hiçbir önemi yok dersem?

Önemli olan en uygun fırça. Macunsuz da diş gayet güzel fırçalanabilir. ( Macun amacı zaten kokuyu örtmektir.)

Fırçayı araştır sen..
  • ironiden anlamayan dunyasiz  (01.09.14 23:25:11)
ben de sensodin kullaniyorum da, cay kahve lekelerini cikartmak icin arada kullanmalik dis pastasi oneririm. direkt sonuca yonelik.

  • she was my baby  (01.09.14 23:26:06)
glister. en iyisi.

  • baldur2  (01.09.14 23:28:01)
signal white now !

2 günde farkı göreceksin.
  • fallthepieces  (02.09.14 00:25:48)
Opalescence beyazlatıcı macun. Herkese tavsiye ediyorum. Komisyon alıyorum zannediyor arkadaşlar ama cidden en etkilisi. Doktorundan, diş deposunda veya internetten alabilirsiniz.

  • ontheroad  (02.09.14 00:34:41)
colgate'in optical white. anında beyazlatıyor, iki gün falan beklemene gerek yok.

not: diş hekimim önerdi. ama dişin hassassa sensodyne kullan. onu da hekimim önerdi.
  • pasp  (02.09.14 04:12:25)