cok içinize sinen bir sey gorurseniz alıyor musunuz?

Icinize cok sindi diyelim ama oyle boyle degil. Fiyati da maasinizin yarısı diyelim alir misiniz

ben yanlışlıkla blackwidow aldım içimede sindi worth it yani

  • Kozmik_Rakun  (01.09.14 20:54:08)
almam

ancak almaya gerçekten değer bir şey olması lazım, içime sinmesi mühim değil yani
  • neferkitty  (01.09.14 20:57:27 ~ 20:57:54)
aliyorum :) yarisindan fazlasini da verdigim oluyor :D

  • kamyonsans  (01.09.14 20:57:54)
içime sinmesinden çok öyle bir durumda bu alacağım "şey"e ne kadar ihtiyacım olduğuna bağlı. o'nsuz olmaz bir durum mu var yoksa sadece kendimi şımartmak için mi? ihtiyacım varsa ve başka yerlerden kısıp kaynak oluşturabiliyorsam alırım. ihtiyacım yok ama beni şımartacak bir şey ise o dönemde şımarmayı hak ediyor muyum diye sorgularım eğer bu da tamam ve o ay maaşımın yarısını bu "şey"e harcamak aylık rutinimi çok sarsmıyorsa başka yerleren kısıp dengeleyebiliyorsam alırım. yoksa bayağı iyiymiş bu mantılı der geçerim. trilyonlarım da olsa döngü aşağı yukarı böyle.

  • nwnd  (01.09.14 20:59:26)
almam.

  • anneboleyn  (01.09.14 21:00:21)
ihtiyacım olmayan bişeyi almam

  • rock n roll  (01.09.14 21:02:10)
içime sinmesindense ihtiyacım olup olmadığı önemli benim için...

hadi bunu geçtim, maaşımın yarısını, pat diye, hiç bir şeye yatırmam diye düşünüyorum.

.
  • livaneli kadir  (01.09.14 21:02:29 ~ 21:02:43)
cok cok gerekliyse alirim, cok cok gerekliyse bile daha ucuzunu alirim ya. O zaman almam oluyo bu. Almam ya. Ama alabilirim de sanki? Ucuzunu alirim ya ama.

O zaman dış ses ve iç sesimle ortak cevap veriyoruz: Almazmışız.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (01.09.14 21:03:02)
Alırım, çünkü çok zor beğeniyorum zaten, hazır beğenmişken alırım, ama muadili varsa maaşın yarısını vermem.

  • elikası  (01.09.14 21:05:16)
fiyati maasimin yarisi olan biseyin icime sinmesi mümkün degil.

  • shi aila  (01.09.14 21:13:02)
shi aila +1 fiyatı maaşımın yarısıysa içime sinmez o zaten
ama ne alıyoruz? elektronik bişey filansa olabilir. kıyafet neyimse zaten mağazadan içeri girmediğimden görmem onu ben :)

  • niye ama  (02.09.14 09:40:52)
wishes artı bir. öğrenciyken gözüm kapalı harcardım, şimdi değerini anlıyorsun paranın. saat 5.30'da kalkıp para kazanınca böyle oluyo belki de.

  • baldur2  (02.09.14 09:42:49)
aldım.

  • r_u_h  (02.09.14 10:04:27)