çadırda yatanlar nasıl yapıyorsunuz

ucuz tatil önerilerine bakıyorum da hep çadır al deniliyor. çadırda tatil nasıl oluyor tecrübesi olanlar biraz bilgi verebilir misiniz?

mesela güvenlik sorun olmuyor mu? geceleyin birinin sizi soymasından falan korkmuyor musunuz?

çadırı kafanıza göre istediğiniz yere kurabiliyor musunuz? mesela ben gidip aa bu plaj güzelmiş deyip çadırımı kurabilir miyim, kimse bir şey der mi?

tuvalet banyo işlerini falan nasıl hallediyorsunuz zor olmuyor mu?

Cadirla tatil degil kamp yaparsin. Sahsen benim icin tatil baska bir sey.

Tatil bölgelerinde güvenligin pek sorun olacagini sanmiyorum. Zaten fazla vukaatte olmuyor.

Plajda cadir olayine gelincede. Evet isteyen herkes gidip güzel bir kizin cevresin`de cephe alip cadir kurabiliyor. (Burada ayni cadirdan mi bahsediyoruz emin degilim)
  • VIPCH  (01.09.14 14:01:54)
Çadırda kalanları hala anlayamadım, yazları bazen festivallerde zorunluluktan kalmak zorunda kalıyorum, böyle işkence mi olur arkadaş ?

Kamping alanı değilse bulduğun yere sıçar, ıslak mendille yıkanır 2 güne kokarsın.

Özel mülk, koruma altındaki bir alan vs değilse nereye kamp attığının önemi yok. Çadırda yerde görseler almayacakları eşyalar dışında bırakmazsan iyi olur.
  • kimlanbu  (01.09.14 14:22:14)
organize bir yapı içinde olmazsanız perişan olursunuz ya. öyle çadırımı çantamı alır giderim güneye çok fantezi bir iş.

(bkz: çubucak) şuna bi bakın, inceleyin, soru olursa cevaplarım. 7 kişi 8 gün için toplam 990 verdik, kişi başı 140 mı ne işte. karınca marınca dışında bir sıkıntı yaşamadık, çok eğlendik.
  • bruges  (01.09.14 14:29:26)
Ben dagda kaldim. Tuvalet dagin her tarafi. O sogukta karlarin arasinda kimse gelip soymuyor:)

  • delifaruk  (01.09.14 14:31:14)
@VIPCH
ne demek istedin anlamadım çadırın farklı bir anlamı mı var?

  • yue  (01.09.14 15:50:45)
ben yapıyorum, motorun arkasına atıyorum çadırı kafam nereye eserse, genelde kamp alanlarında duş alıyorum, bir de tuvalet olarak da opet leri işaretlerim yol üstündeki, zorda kalınca tabi taş toprak yapacak bir şey yok, güvenlikle ilgili sorun yaşamadım pek zamanla alışıyorsun, bi keresinde sabah uyandığımdfa at kafasını sokmuştu çadıra uyku sersemi ondan korkmuştum :D

  • mirty  (01.09.14 15:56:14)
akyaka'da denizin dibinde çadır alanı var mesela para veriyosun günlük duş elektrik falan onlardan. sahile de 5 dakka. fakat bütün kamp alanları aynı şekilde değil.

  • yuto  (01.09.14 16:17:58)