arizalar apartmani

Merhaba, yan binanin bahce katina yeni tasinan ev sahibi, bahcelerindeki kocaman, bir kismi da bizim bahceye dogru sarkmis olan agaci kesip iki kisinin falan zor kaldiracagi dali yapragi pisligi bizim bahcede dustugu yerde birakmis. Simdi ben sinirden bu tiplerle guzel orijinal bir tanisma yapmak istiyorum nasil bir teknik seceyim? Tesekkurler.

Zabıta çağır beraber çay içmeye gidin

  • mukon  (31.08.14 23:15:12)
usenme 3 kisi topla. gidin o dali alin adamin arabasinin onune koyun park yerinden cikamiycak sekilde. uzerine de yan binanin bahcesinden sevgilerle diye not birakin. deli olsun.

yok ben yapici bir bireyim, insanlarin icindeki iyilige inaniyorum diyorsan git kapisini cal. elini sik tanis memnun oldum de, guler yuzle derdini anlat. insanlar boyle beklenmedik guler yuzluluge genelde olumlu tepki veriyor, belki dersini alir.
  • gerard  (31.08.14 23:28:39)
Lan gidin bi söyleyin nazikçe önce.
Nasıl insanlar oldunuz oğlum?

  • godless frog  (31.08.14 23:33:54)
Enayikikte bir numara oldugum icin bana kalsa ben ugrasip didinip temizlerim orayi ama bu apartmanin butun sakinleri oyle kaba ve dusuncesiz ki guleryuz falan gostermek istemiyorum. Kesmissin dusmus iste insan olan onu orada birakir mi

  • i-pek  (31.08.14 23:39:14)
Önce uygun bir üslubla rahatsızlığınızı dile getirin.

  • Piukh  (31.08.14 23:41:22)