Telefon tavsiyesi ?

Selam millet,

Cep telefonu almayı düşünüyorum, nakit alacağım.

Yalnız birkaç telefon arasında kaldım,

LG G3 / G2
Samsung Note III
HTC One M8

Tavsiyelerinizi alabilir miyim ?

Bir saat sonra gidip alacağım telefonu, nedenleri ile söylerseniz daha mükemmel olur.

Butceni soylersen?

  • kosun lan mevzu var  (31.08.14 16:34:37)
Soyledigi telefonlars gore butce 2 gibi sanirim.

Note 2 kullaniyorum. G3'u inceleme firsati buldum cok sık cve farkli telefon.
Note 4 gelecek aya cikacakken note3 almak biraz sacma olur. Samsung cift sayilarda performansi yardiriyor.

M8 de performans ve tip acisindan yine cok iyi.

Ben hep ayni seyi soyluyorum tavsiye isteyenlere bu telefonlarin hepsi cok iyi. 3 telefonu da eline tek tek al. Arayuzu hangisinin hosuna gidiyorsa onu al.

Edit: abi note2 itin seyine sokmussun. Benim telefonun dusmedi yer yemesigi tekme kalmadi. Dusmesin diye ayaginla tutmayi calasip duvara gomdum telefonu.Sadece disindaki boya da 2 cmlik bir silinme var. Bunlari yasayacaksin diye bir kaide yok. Tek arizam sim ile ilgili oldu. Oda turkcell kaynakli cikti.

burada donanim haberin klasik samsung vs apple kvgasini yapmayacagim ama sacma yani.

Ayrica istedigi telefonlarin ekran buyukleri zaten iphone direk eliyor.
  • kutsalbok  (31.08.14 16:43:09 ~ 20:14:34)
iPhone 5-5s derim dostum. Neden diye sorarsan ;
1-Samsung note 2 benim abimde var çekmediği çile kalmadı. Sürekli donmalar, arızalar, dokunmatiğin kendi kendine basması ve en ufak darbede camın yarılması ya da telefonun bozulması vb.. Bunlar yaşandı sende bunları yaşayacaksın

2-LG : bi fikrim yok

3- HTC One M 8 ;
Fena değil ama onunda virüs ve Samsung ile benzer sorunları olduğunu duydum.

Gelelim iPhone'a ,
Bu veledin kasası gayet iyi 2 kere motor gideriken düştü 1 kerede motor kazası yaşadı lakin yandaki sanırsam Çelik (sanırsam diyorum bi fikrim yok belki başka bir şeydir) olan bölgede ufak kırılmalar oldu ama cok mühim değil. Kılıf takıldığında zerre belli olmuyor. Camı da keza öyle gayet iyi.

Gelelim 2. El piyasasına

Samsung note serisi genelde ciddi manada yarı yarıya düşüyor.

LG daha henüz pek görmedim

HTC biraz garip hastasını buldun mu cok kolay ama hastasını bulmak biraz sorun.

iPhone her türlü gidiyor baba

Tüm bu yorumları ( 3 yıl BBerry denen veled-i zinayı kullanmış biri olarak yazıyorum yani iPhone delisi değilim.)

Not : bence Ayfon
  • Vuslat  (31.08.14 16:48:53)
Samsung veya htc o fiyat sevisyesi icin gereksiz.

Lg g3 al keyfine bak bence.

Ya da hic riske girme nexus al
  • kosun lan mevzu var  (31.08.14 16:51:10)
Fiyat/performans acisindan lg g2
Performans/malzeme kalitesi acisindan htc one m8

  • yons  (31.08.14 17:32:13)
Cevaplar için teşekkürler, 4 cihazın arasından çıkıp gidip iphone aldım.

  • her yerde is goren  (31.08.14 20:56:34)
hayırlı olsun. biraz aceleye mi geldi acaba? note4 ve iphone 6 ve muhtemelen nexus 6 bu önümüzdeki 10 gün içerisinde tanıtılıyor. xiaomi ve oppo türkiyeye giriyor, sony hiç listeye girmemiş. ben iphone tavsiye ederdim (neden, çünkü ben kullanıyorum) ama merak ettim işte.

  • simbolmina  (02.09.14 01:44:17)