Kim la bu sözlüğün yetkilileri?

1,5 aydır internet explorer'dan sözlüğe girilemiyor... Bunun hala farkına varamadılar mı, sözlükle oynaya oynaya bozdular attılar. Kime bildirmemiz gerekiyor bunu, gizli bir güç olarak kendi kendilerine site yönetip, ulaşılmaz adamı oynuyorlar!

Şimdi diceniz yıl 2014, hala expolerer mı kullanıyorsun diye... İşyerindeki bilgisayarda sadece o tarayıcı var ve başka tarayıcı kurmaya yasak koymuslar...

Aylardır expolerer'dan sözlüğe girdiğimde şu bozuk arayüz ile karşılaşıyorum, bir çözüverin artık şunu vallah yeter!!!

i.hizliresim.com

Kim la bu sözlüğün yetkilisi?

bende bir sorun yok. acaba reklamları engelliyorsan bi sıkıntı olabilir mi?

bu arada ie 11 kullanıyorum.
  • arşivci  (31.08.14 01:56:10 ~ 01:56:43)
Reklam ile bir alakası yok hocam verdiğim linkte gördüğün üzere bütün yazılar birbirine girmiş vaziyette gözüküyor. Bir kod hatasından dolayı bu şekilde.

  • siradan cinko karbon pil  (31.08.14 02:02:09)
Evet, sözlük cidden saçmalıyor. Mesela reklam yüzünden bok gibi duruyor site ve tasarım. Ama internet explorer'dan da giriyorum ben ve böyle bir şeyle karşılaşmadım. Herhangi bir eklenti veya şirketteki bilgisayarlardan kaynaklanabilir.

  • m e b  (31.08.14 02:08:58)
şu an bende şu şekilde açılıyor.
i.imgur.com

  • arşivci  (31.08.14 02:11:49)
Bu durumda benim napmam gerekiyor? 1,5 ay önceye kadar sorun yokken şimdi noldu? Ayrıca diğer sözlüklerde sorun yok, sorun ekşide.

  • siradan cinko karbon pil  (31.08.14 02:13:33 ~ 02:13:46)
ie nin cache neyim ne varsa silebilirsin yada ccleaner ile komple temizlik de yapabilirsin.

  • arşivci  (31.08.14 02:19:07 ~ 02:19:29)
ie son versiyondan giriyorum, normal.

  • doxanikee  (31.08.14 02:31:18)
sorun sozlukte degil, sizde. sayfayi actiginizda muhtemelen external linklerle yuklenmesi gereken js ve css dosyalari yuklenmiyor. DNS degismeyi, modem resetlemeyi falan deneyin.

  • mileyboard  (31.08.14 02:48:51)
Ayarlardan git. İe yi sıfırla var. Ona tıkla. Bi daha dene

  • efruz  (31.08.14 09:10:05)
uyumluluk modunda açarsan düzelir. Sorun ie'den kaynaklanıyor.

  • fallthepieces  (31.08.14 11:46:32)