Facebook Doğum Günü Unutmak?

Şöyle saçma bir derdim mevcut: bir fan sayfası açmak amacıyla açtığım ve bazı insanların da ekli olduğu bir adet facebook hesabım var idi. Adı sanı, doğum tarihi boku püsürü bana ait değil. Bugüne kadar facebook herhangi bir sorun yapmamıştı, ta ki tatilde 3g ile bilgisayardan hesabıma girmeye çalışana kadar. "Hesabınıza girişte bir farklılık sezdik" dedi ve doğum günü istedi. Aklıma gelen birkaç tanesini saydım ancak tutmadı. Şifreyi yeniledim, mailime ulaşma imkanım var, eski internet bağlantıma geri dönmüş durumdayım ama yine de doğum gününü yazmamı istiyor allah istiyor.

Hesabı kurtarmak benim için önemli, saatlerimi de doğum günü tahmin etmeye çalışarak pc başında geçirmek istemiyorum (zaten saat kısıtlaması da var, sürekli yapılmıyor) bu hesabı nasıl kurtarırız?

E, o posta adresine facebook'tan bildirim gelmedi mi hiç "x senin duvarına yazdı" diye? Doğum günün oradan belli olabilir.

  • m e b  (31.08.14 02:04:59)
Hesapta ekli birisi profiline bakıp söylesin.

  • atom karincanin torunu  (31.08.14 03:43:18)
Güzel öneriler ancak ikisi de olmuyor. Hesap görece yeni açıldı ve doğum günü de dışarıya kapalı.

  • yenideneyim  (01.09.14 00:39:39)