Wordpress Üzerinden Oyun Sitesi Kurmak?

kraloyun vs. tarzında kategorilendirilmiş, çoğunlukla swf dosyaları üzerinden çalışan bir flash oyun sitesi kurmak istiyorum. Domain hazır, elimde ise seneler önce açıp kapattığım oyun sitesinden kalan script var ancak seo uyumu ve ne kadar verimli olabileceği konusunda kararsızım. WordPress'te ise SEO uyumu yapmak için gerekli çokça malzeme mevcut.

Oyunları seçip toplayacağım, capslerini alacağım, kategorilerini seçip 100 kelimeden az olmamak üzere açıklamalarını yazacağım. Script değiştirmek çok zor olur eğer taşımaya kalkarsam, o sebepten baştan karar vermek istiyorum.

Giç WordPress tabanlı oluşturulmuş flash oyun sitesi gördünüz mü, işleri nasıl yürütüyorlar? Oyunları yazı olarak kurgulayıp içlerine .swf'yi gömsem verimli olur mu? Özellikle flash gösterilmeden önce reklam alma vs. konusunda ve .swf kullanımında zorlanır mıyım onu merak ediyorum.

Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

SEO uzmanı değilim, sadece belli başlı kurallarına hakimim meselenin. Oyun oynamakla ilgili birkaç kelimede üst sıralarda olsam yeter, bir kraloyun çıkmaz bu saatten sonra, hem yükünü tutan tutmuş, hem de ben beceremem.

Bot olayını bir düşüneyim, teşekkür ederim :)
  • yenideneyim  (31.08.14 01:09:03)