yalnız bir adama dizi tavsiyesi?

selam dostlar.

tek başıma kurduğum yeni dünyamda biraz zorluk çekmekteyim. şöyle tüm yalnızlığımı unutturacak, geçmeyen zamanı hızlandıracak bir dizi istiyorum.

big bang theory'e sarmıştım iyiydi hoştu ama bitti.

bir sonraki bölümünü izlemek için sabırsızlanacağım bir dizi olsun mümkünse.

biraz araştırma sonucu da şunlara yakın gibiyim ama bilemedim.

sherlock
dexter
doctor who
how i met your mother

(bkz: les revenants)

  • mula  (30.08.14 23:48:38)
yalnızlıkla ilgili de olsun diyorsan wilfred.

saydıklarından himym ile keyifli zaman geçirirsin ama biter hemen namussuz. sherlock da güzel.
  • Aerdem  (30.08.14 23:49:16)
sherlock.

  • jimjim  (30.08.14 23:49:44)
Friends varken gidip de HIMYM izleme. On sezon bayağı idare eder.

  • i was made for you  (30.08.14 23:59:14)
how i met your mother
friends
ally mcbeal
fringe
house
csi
csi new york
csi miami
lost
prison break
walking dead

ilk aklıma gelenler. sıralama karışıktır.

diziler çabuk bitiyor, ben böyle daha uzun soluklu bişeylere başlayayım dersen anime önerebilirim. hemen çizgi film izlemem deme, bi gözat derim.

bleach (366 bölüm)(anime bitti manga devam)
naruto + shippuuden (594 bölüm) (biraz çocuk işi gibidir)(anime manga devam)
one piece (659 bölüm)(anime manga devam)

bunların dışında kısa soluklu iyi animeler var

death note
hellsing
hellsing ultimate
fullmetal alchemist
fullmetal alchemist: brotherhood
Shingeki no Kyojin

ilk aklıma gelenler daha istersen söylerim

bu arada kolay gelsin. yalnızlık zor iş.
  • arşivci  (31.08.14 00:00:22 ~ 00:02:00)
ne tür istediğini belirteydin iyiydi saydıkların arasından kesinlikle dexter derim ama komedi falan istiyorsan it's always sunny in philedelphia veya the office diyorum.

  • joy stick  (31.08.14 00:10:32)
Friends izle diyeceğim ama sonra kendini daha çok yalnız hissedebilirsin.. şaka bir yana izle..

e Breaking Bad yazmıyor orda ? bence sorun çözüldü..
  • qazaqwsx  (31.08.14 00:13:44)
the office +1
sons of anarchy

  • kararsiz renk  (31.08.14 15:34:56)