yurtdışından bi şey alma şeysi amazon - ebay vs.

Brolar, dış ticaret uzmanları

efenim önceki duyurularımda sanal tur işlerine gireceğimi söylemiştim. sonra evimi sanal tur yapıp size göstermiştim. bi boka benzetememiştiniz bazılarınız hatırlar.

her hafta biraz yol katediyorum. bu hafta sanal tur çekimleri için gerekli programları lisanslı olarak temin ettim. makinem ve tripodum da var. geriye sadece "panoramic head" denilen bir zımbırtı kalıyor.

Türkiye'de bu zımbırtı çok pahalı, çeşitleri var tabi ki. ben de aradım şöyle kendi sitesi ile amazon'dan tabi ebay'dan falan buldum.

bakınız:

1- www.ebay.com

2- www.amazon.com

3- gregwired.com (Türkiye diyoruz)

Kendisinin ebay'daki benzerleri 50 dolar efenim sitesindeki sıfır ürün 100 dolar.

Ben bundan satın alsam İzmir'e sağ salim gelir mi? Ebay'da ücretsiz kargo diyor bana da mı ücretsiz? Ne kadar sürede gelir? Çok süpersonik İngilizcem yok dürüstçesi.

Bu konularda bilgili abilerden bilgi alabilirsem sevinirim.

Amazondaki göndermiyor, international seçeneği yok. 3.siteyi bilmiyorum. En temizi ebayden almak bu durumda ve evet gelir. Gelmezse ebay üstünden vaka açıp paranızı geri alırsınız.

  • jesterdvine  (30.08.14 22:25:56)