beni simartsana diyen sevgiliye napmali

Ben anlamiyorum oyle seylerden. "Az simartsana beni." demek ne demek..ne yapinca simariyorlar? yakinda olsa memiklerini nonik nonik yapayim ama kendisi uzak mesafede ayrica.

Netten baktim, guzel sozler soyleyin gazlayin demisler yazdim bi sefer orda yazilanlari o da ise yaramadi..

hediye istiyor.

  • seksen9  (30.08.14 13:14:40)
yanında olsa evet daha rahat olur ama kızın söylediği şey hediye al bana çiçek yolla ucunda çikolata olan çileklerden yolla budur şımarma :D
yalnız kız arkadaşına bayıldım beni şımartsana ibomiu kalp kalp kalp

  • heee  (30.08.14 13:16:26)
çiçek gönder en basiti.
veya uzak mesafede madem, ufak bi kutunun içine çikolata, mektup, kurutulmuş çiçekler, ufak tefek hediyeler koy gönder.

  • innerbliss  (30.08.14 13:16:31)
hediye istiyordur, çiçek gönder sürekli mesela. ama çiçeği hediye saymıyor muhtemelen, onu ayrıca gönderiyorsun. bol şanslar

  • rock n roll  (30.08.14 13:17:03)
Arada sırada sürprizler yapmanı istiyor: çiçek olur, hediye olur, ondan habersiz atlayıp yanına gidip gel öğle yemeği yiyelim demek olur...

  • kaymaktutmayansicaksut  (30.08.14 13:17:58)
Cicek gonderme git kendin ver cicegi. Bide basite kacmayin arkadas cicek nedir, daha orijinal biseyler al illa hediye alacaksan. Kendi ayak izlerin olsun.

  • bruceandwayne  (30.08.14 13:24:56)
Cikilatli cilek yolla icine de erotik bi not yazdir oyss.

  • condom kurşunu  (30.08.14 13:27:18)
Kizda hafif bi kezbanlik sezdim.
ama bunun sendeki hafif bi odunluk olma ihtimali olmasi ile de alakasi yok degil.
Opup koklama ile vs tatmin olmuyosa hediye istiyor. Borc batagina girmene sebep olacak bir iliskiye baslamis olabilirsin. Bunu diyen kizin en son sevgilisi arabasini sattiydi.
  • neferkitty  (30.08.14 13:28:51)
para harca diyor yani. kredi kartı limitini görem diyor artık.

türk kızı işte. cüzdanın kalınlığından dem vurmuş dolaylı olarak.
  • siradisi00  (30.08.14 13:46:15)
Benimle ilgileeen!

Diyor. Nasıl olduğu önemli değil.
  • [silinmiş]  (30.08.14 14:14:38)
herkes hediyeye bağlamış bağlamasına da sonunda @douchebag noktayı koymuş. ilgi istiyor. hediyeyler, çiçek böcekle, sürprizle, iki güzel kelamla, değerle.. gider bu liste. bir gün güzel söz söyledim yeter demekle olmaz. kız ilgi istiyor sürekli olarak. hele ki uzak. ilgilen de ne şekilde olusa olsun. eminim bak bu defa. biliyorum hani.

  • uzunuzunilgi  (30.08.14 14:24:41)
hocam bundan bikaç ay önce şöyle bi duyuru vardı www.eksiduyuru.com

benim dibim düşmüştü şahsen bu fikre.
edit: yani fikir ayrı güzel tabi de dibimi düşüren adamın ince düşüncesi olmuştu
  • mutlusismankedi2015  (30.08.14 14:31:46 ~ 14:33:29)
o seni şımartıyor mu? sen de ona söyle benim de şımarmaya ihtiyacım var de. birbirinize çiçek gönderin karşılıklı. çiçek öyle gönderilmez böyle gönderilir de. sen ona, o sana. kavga çıkarmış :))

  • rock n roll  (30.08.14 14:35:24)
Lan herkes hediye demiş
Sabah o uyanmadan bi kahvaltı hazırla.
Günü komple ona ayır, prenses diye hitap et, küçük ayrıntıları not et, mesela yeşil çay seviyorsa arabada termostan bir yeşil çay ikram et, akşamsa araba yolculukta küçük mumlar yakıp şarap verebilirsin.

Düşündüm de, Hacı sen olmazsın.
Ben yaptım bende olmadım
  • saksı  (30.08.14 17:50:06)
ben onemsedigim ufak tefek seylere onem gosterildiginde simartilmis hissediyorum. uzak mesafeyse mesela normalde aramadigin bir saatte durup dururken ara ozledim diye. veya uzun zaman once konusurken sevdigini soyledigi bir seyi bul yolla falan boyle beklenmedik, deger verdigini, onu dusundugunu belli eden seyler olsun. cikolata cicek cok klasik, o ne oyle kiz istemeye gider gibi.

veya mesela ne biliyim sevdigi bisey vardir, alirsin fotosunu yollarsin bak bidaha beni ziyarete geldiginde vermek icin ne aldim diye. bu bile yeter bence simartmaya. ama kimi kadinin beklentileri holivud filmleri duzeyinde oluyo, o zaman yandin..
  • gerard  (31.08.14 21:10:36)
hemen ayrıl.

  • matematik koyu  (01.09.14 09:59:03)
para harcamadan şımartmayı dene. rengini belli eder.

  • siradisi00  (01.09.14 17:43:52)
Kurtul o kızdan. Şaşırt beni, dese, anlarım. Ama şımart beni ney lan!

  • sigaraicilmeyenevdekimahzunkultablasi  (03.09.14 03:07:21)
eğer yörükse "goca yörük" de onların ağzıyla biter gider:))

  • okumus balikci olcam ben  (14.09.14 03:41:45)