Swtor Sorusu

Değerli Arkadaşlar,

Swtor'da f2p ,le 50.level olmuş bir karakterim var. son görevi maalesef yapamadım herhalde gear'ım yetmedi. 50.level olmuş karakter bundan sonra ne yapar bu oyunda?

level cap 55, level 55 olabilirsin yani. onun dışında pvp'si gayet zevkli gerçi f2p olduğun için haftalık karakter başına 5 maç hakkın var ama tadını almak açısından yeterli. flashpoint ve operation'lara katılabilirsin, ama yine f2p olduğun için gear toparlarken kısıtlayacaklardır bir şeyleri. daily quest'leri yapabilirsin para toplamak için ama onun da cap'i var galiba. son görev dediğin class story'in ise tomb of freedon nadd'da isen bir ara gelip yardım edebilirim sonunu görmek istiyorsan.

  • j for jason  (30.08.14 11:47:53)